Ankara Metaverse Arsa Nedir? | Ankara Metaverse Arsa Alma

Ankara Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende Ankara arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. Ankara Arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak Ankara arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar...

Ankara Metaverse Arsa Nedir? | Ankara Metaverse Arsa Alma

Ankara Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende Ankara arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. Ankara Metaverse arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak Ankara Metaverse arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar...

Ankara sanal arsa almak isteyen birçok kişinin hangi platformdan nasıl arsa alacağına ilişkin olarak çeşitli yorumlarda bulunduğunu görmekteyiz. Ankara Metaverse arsa ile ilgili olarak Türkiye’de en çok ön plana çıkan ilimizdir.

Ankara arsa alma işlemleri son dönemlerde Metaverse kavramının ön plana çıkması ile birlikte Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden araştırılmaktadır. Peki, Ankara Metaverse arsa nasıl alınır? Ankara sanal arsa fiyatları nelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Ankara Metaverse Nedir? | MetaKent Ankara Projesi

Ankara Metaverse, bilgisayarlar, android cihazlar ve 3D cihazlar üzerinden insan zihninin fiziksel ortamdan uzak yapay bir sanal evrendir. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından “MetaKent Ankara Projesi” kapsamında bazı duyuruların yapılması ile birlikte birçok kişi bunun ne olduğuna ilişkin olarak araştırma yapmıştır.

Metakent Ankara projesi ile birlikte insanların kentte yer alan turistik mekânları ziyaret edebilecekleri, festivallere katılabilecekleri ve hatta oluşturulan sanal belediye üzerinden bazı iş ve işlemlerin gerçekleştirileceği söylenmektedir.

Ankara Metaverse Neden Önemli?

Ankara metaverse konusunda yaşanan gelişmelerin fiziksel engeli olan insanların yeni bir dünyaya açılmasını ve bu sanal dünyada fiziksel bir emek harcamadan sadece düşünsel yollarla hayatlarında yaşamak istedikleri her şeyi yaşamasına imkân veriyor. Ankara Metaverse kavramında sağlayacağı öncülük ile birlikte diğer illere yönelik olarak da öncülük etmeye hazırlanıyor.

Günümüzde birçok kişi Ankara Metaverse arsa kavramı üzerinde değerlendirmelerde bulunarak Ankara ilinin sanal bir şehir haline gelip gelemeyeceğini merak etmektedir. İçerisinde birçok tarihi yapıtı ve doğal güzelliği barındıran Ankara ilimizin sanal dünya ile birlikte bu güzellikleri internet ortamına taşıyacağı düşünülmektedir.

Ankara Metaverse Arsa Nereden Alınır?

Ankara Metaverse arsa nereden alınır? ya da başka bir deyişle Metaverse arsa hangi yerden alınır? Sorularının sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz. Sanal evren üzerinden alınan arsaların aynı gerçek yaşantıda olduğu gibi Ankara ilinde yer alan işlek ve konumu güzel araziler üzerinden seçilmesi gerekmektedir. Ankara Metaverse arsa alımı konusunda en işlek caddeleri ve alanları sizlerle paylaşalım.

·         Kızılay

·         Tunalı Hilmi Caddesi

·         Hoşdere Caddesi

·         Uğur Mumcu Caddesi

·         Nenehatun Caddesi

·         Reşit Galip Caddesi

·         Cinnah Caddesi

·         Dikmen Caddesi

Ankara Metaverse arsa seçeceklerin öncelikle hangi platform üzerinden arsa almak istedikleri yönünde iyi bir tespit yapmaları gerekmektedir. Ankara Metaverse arsa ile ilgili olarak birçok platformun satış gerçekleştirdiğini görebilmekteyiz.

Ankara Metaverse Arsa Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Ankara Metaverse arsa şekillendirme konusunda genellikle villa, çim, çit, ağaç ve köpek kulübesi tercih edilmektedir. Ankara ilinde Metaverse sanal dünyasında alacağını araziyi hangi platform üzerinden alırsanız alın belirli itemleri kullanarak şekillendirebilmeniz mümkündür.  Ankara Metaverse arsa şekillendirmede şunlar kullanılmaktadır;

·         Villa

·         İş Merkezi

·         Çit

·         Köpek Kulübesi

·         Mini Park

·         Çimlendirme

·         Park Yeri

·         Yürüyüş Yolları

·         Çiçek ve Ağaç

·         Mini Havuz

Ankara metaverse arsa şekillendirmede kullanacağınız öğeler platformlar arasında çeşitlilik gösterebilmektedir. Ancak Ankara ilimizin doğal ve tarihi yapısına uygun bir şekilde arsa şekillendirme işlemini sağlamanız güzel bir görüntü elde etmenize olanak verecektir.

Ankara Metaverse Arsa Alınır Mı?

Ankara Metaverse arsa alınır mı? Sorusunun son dönemlerde popüler bir şekilde sorulmaya başlanıldığını görmekteyiz. Ankara Metaverse arsa alarak geleceğe yönelik yatırım yapılarak para kazanılmaya çalışıldığını da görebilmek mümkündür. Ancak bu noktada Ankara Metaverse arsa alacakların hangi platformu seçeceği ve nasıl bir yatırım yapacağına ilişkin net ve somut bir adım atması gerekmektedir. Zaman bize Ankara Metaverse arazileri ile ilgili olarak kazanç sağlayıp sağlamayacağını gösterecektir.

Ankara Metaverse Arsa Alma | Ankara Metaverse Arsa Fiyatı

Ankara Metaverse arsa alma Sandbox, Decentraland ve OVR gibi platformlar üzerinden Metamask cüzdanında yer alan Metaverse coinler ile birlikte yapılmaktadır. Ankara sanal arsa alma konusunda genellikle Sandbox, Decentraland ve OVR platformlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Ayrıca Ankara ili için sanal arsa almak isteyenlerin Axie Infinity ve Next Earth üzerinden de alım gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Ankara üzerinden Metaverse ya da farklı bir deyişle sanal arsa almak isteyenlerin izlemesi gereken bazı adımlar vardır.

10 Adımda Ankara Metaverse Arsa Alma Yöntemi;

1.      Sanal Arsa Alacağınız Siteye Seçin

2.      Siteye Kayıt Olun ve Giriş Yapın

3.      Site Üzerinden MetaMask Cüzdan Edinin

4.      En Uygun Metaverse Coin’i Araştırarak Alın

5.      MetaMask Cüzdanınıza Metaverse Coin Ekleyin

6.      Arsa Konumu ve Fiyat Analizi Yapın

7.      Site Üzerinde Alacağınız Parseli Belirleyin

8.      Bakiyeniz Karşılığında Arsayı Satın Alın

9.      Arsanızı Kendinize Göre Şekillendirin

10.  Arsanızı Satın ya da Kiraya Verin

Metaverse Arsa Fiyatlandırması

Ankara Metaverse arsa fiyatlandırması ile ilgili olarak net bir bilgi verebilmek için hangi platformu tercih ettiğinizin bilinmesi gerekmektedir. Ankara ilinde Metaverse dünyasında arsa satın almak için belirli coinlere ihtiyacınız vardır ve bu coinlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Ankara arazi satın almak için ön plana çıkan coinleri sizlerle paylaşalım.

·         SAND Coin = 70 TL

·         MANA Coin = 42 TL

·         AXS Coin  = 1,041 TL

·         ENJ Coin = 32 TL

·         OVR Coin = 33 TL

Not: Coin fiyatları yazı tarihi itibari ile yazılmış olup güncel fiyatı kontrol edilerek işlem yapılmalıdır. 

Ankara Metaverse Arsa İçin Hangi Coin Alınır?

Ankara Metaverse arsa coin alma konusunda hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda da yoğun bir araştırmanın yapıldığını görmekteyiz. Ankara metaverse arsa almada genellikle tercih edilenlerin ise Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) ve Enjin Coin (ENJ) coinler olduğunu söyleyebiliriz.  Ankara üzerinde sanal evren almak isteyenlerin burada dikkat etmesi gereken nokta; her platformun kendisine yönelik olarak bir coine sahip olması ve fiyatlarının farklılık göstermesidir.

Ankara Metaverse Arsa Kiralama

Ankara Metaverse arsa kiralama işlemi yeteri kadar işlek ve konumu güzel arsaların satışı bittikten sonra yapılması planlanan bir kazanç yöntemidir. Ankara Metaverse arsa almak isteyen birçok kişi şimdiden işlek alanlar üzerinden arsa satın alarak beklemeye başladı. Ankara Metaverse sanal dünyasında alınan arsalar ile ilgili olarak zaman bize ne olacağını gösterecektir.

Ankara Metaverse Arsa Satma

Ankara Metaverse arsa satma işlemi de aynı kiralama işlemi gibi konumu güzel, ölçeği büyük ve işe yarar araziler üzerinde kazanç elde etmek için kullanılması düşünülen bir sistemdir. Ankara ilinde bulunan büyük şirketlerin merkezi konumlarını alarak satış gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin olduğu gibi, spor kompleksleri, siyasi parti merkezleri, valilik ve belediyeler gibi birçok alanında şimdiden alarak satışının yapılmaya çalışıldığını görmekteyiz.

 

Yorumlar