10 Adımda OVR Arsa Alma | OVR Arsa Fiyatları

OVR Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende OVR arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. OVR Arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak OVR arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar...

10 Adımda OVR Arsa Alma | OVR Arsa Fiyatları

OVR Metaverse arsa alma nasıl yapılır? Sorusuna ilişkin sanal evrende OVR arsa almak isteyen birçok kişi merak içindedir. OVR Arsa fiyatları üzerinde yoğun bir şekilde ileriye dönük olarak OVR arazi satın almak isteyenlerce araştırma yapılmaktadır. İşte detaylar...

OVR arsa alma işlemleri son dönemlerde Metaverse kavramının ön plana çıkması ile birlikte oldukça sık araştırılmaktadır. Peki, OVR arsa nasıl alınır? OVR arsa fiyatları nelerdir? Gelin, hep birlikte bakalım.

OVR, dünya üzerinde parsel araziler üzerinden 3D alt yapısı sunan bir sanal gerçeklik diyarıdır. Merkezi olmayan bir sanal gerçeklik platformu sunan OVR Metaverse arsa almada başta OVR Coin olmak üzere Ethereum blok zincirine dayanan kripto para birimlerini kullanmaktadır.

10 Adımda OVR Metaverse Arsa Alma

OVR Metaverse arsa alma ile birlikte birçok kişi sanal gerçeklik dünyasında yatırım yapmayı amaçlamaktadır. OVR arsa alma ile ilgili olarak izleyeceğiniz bazı adımlar bulunmaktadır. OVR arsa almak için öncelikle https://www.ovr.ai/marketplace/ web adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Sizlerde OVR arsa nasıl alınır? Sorusunun cevabını arıyorsanız, detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İşte OVR Metaverse Arsa Alma Yöntemi;

1.      OVR Market resmi sitesine giriş yapın

2.      Sağ üst köşede bulunan “Kayıt Ol” butonuna tıklayın

3.      Üye kaydınızı gerçekleştirerek giriş yapın

4.      Metamask cüzdanı edinin

5.      Arsa almak için OVR (OVR) Coin alın

6.      Arsa haritası üzerinden arazi alacağınız dünyayı seçin

7.      Arazi alırken işlek, büyük ve yol üstü arazileri kontrol edin

8.      Karar vermiş olduğunuz parseli seçin

9.      OVR Coin ya da Metaverse Coinler ile araziyi satın alın

10.  Satın almış olduğunuz araziyi kendinize göre şekillendirin 

OVR Arsa Üzerinde Ne Yapılabilir?

OVR arsa üzerinde; kullanıcıların arsalarını şekillendirebileceği birçok itemin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca seçmiş olduğunuz arsa üzerinde oyunlar, sanat müzeleri, mağazalar, sahneler, ilgi çekici eğitim gibi birçok etkinliğe ulaşabilirsiniz.  OVR araziniz üzerinde ev kurabilir, arsanızı çit ile çevirebilir, çim ekebilir ve arsanızı güzelleştirebilecek diğer etkenleri kullanabilirsiniz.

OVR Arsa Nasıl Satın Alınır?

OVR arsa satın almak için öncelikle OVR resmi internet sitesinden kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise MetaMask cüzdanına sahip olarak Metaverse coinleri üzerinden bir bakiye oluşturmalısınız. Bakiye oluşturduktan sonra OVR üzerinden almak istediğiniz araziye ilişkin olarak bir parsel seçimi yapmalısınız. Bunları sağladıktan sonra OVR Coin ya da diğer Metaverse coinleri ile birlikte arsanızı satın alabilir ve şekillendirmesini yapabilirsiniz.

OVR Arsa Fiyatları

OVR Arsa Fiyatları | OVR Arsa Fiyatı Ne Kadar?

OVR arsa fiyatları, arazinin ölçüsü ve bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir. OVR arsaları ile ilgili olarak son dönemlerde özellikle İstanbul iline yaygın bir şekilde arazi satın alınmaya başlanıldığını söyleyebiliriz. Metaverse kavramının gün geçtikçe gelişme göstermesi doğru orantıda OVR arsa fiyatlarını da etkilemiştir.

OVR Arsa Fiyatlandırması

OVR arsa fiyatlandırması, OVR Coin üzerinden yapılabilmektedir. Ancak MetaMask cüzdana sahip olanlar diğer Metaverse coinler ile birlikte OVR üzerinden işlem yapabilmektedir.  1 OVR coin şuanda 33,26 TL etmektedir. Ayrıca 1 OVR Coin 2,360 dolar seviyesinde seyretmektedir.

OVR Arsa Fiyatları Ne Kadar Oldu?

OVR arsa fiyatları son dönemlerde ülkemizde oldukça artış göstermektedir. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi bölgelerde sanal arsa almak isteyen birçok kişinin bu konuya oldukça ilgi gösterdiğiniz görmekteyiz. Ülkemizdeki OVR Arsa fiyatları şunlardır;

·         İstiklal Caddesi/İstanbul – 400 TL

·         Nişantaşı/İstanbul – 250 TL

·         İstanbul Boğaz Hattı – 250 TL

·         Üsküdar/İstanbul – 125 TL

·         Kızılay/Ankara – 250 TL

·         Çankaya/Ankara – 200 TL

·         Çeşme/İzmir – 200 TL

·         Fatih Sultan Mehmet Bulvarı/ Bursa - 250 TL

·         Anafartalar Caddesi / Antalya – 200 TL

·         Alanya/Antalya – 150 TL

OVR Arsa Fiyatları Artacak Mı?

OVR arsa fiyatları artacak mı? Sorusuna ilişkin olarak şuanda net bir şey söylemek pek mümkün değildir. Ancak son dönemin gündeminde OVR üzerinden alınan arsalara ilişkin olarak birçok kişinin heyecan içerisinde beklediğini görmekteyiz. Hal böyle olunca birçok analistte ilerleyen dönemlerde bu fiyatların artacağına yönelik olarak yorumlarda bulunmaktadır. Kimi analistlere göre ise durum tam tersine dönerek OVR gibi birçok Metaverse arsa satışında bulunan sitelerin tarihi gömüleceği söylenmektedir. Aynı yorumları 2011 yılında yapılan Bitcoin üzerinde de görebilmekteydik.

OVR Arsa Satın Alma

OVR Arsa Yorumları Nelerdir?

OVR arsa yorumları ile ilgili olarak birçok platformda farklı değerlendirmelerin yapıldığını görmekteyiz. OVR arsa yorumları da aynı şekilde Sandbox ve Decentraland içinde yapılmaktadır. Metaverse arsaların geleceğine dair birçok kaygı bulunmakta olup aynı zamanda heyecan verici bir şekilde takip edilmeye devam edilmektedir. Bu aşamada yapılan yorumların henüz emekleme aşamasında bile olmayan Metaverse için yanlış yönlendirmeler yapabileceğini düşünmekteyiz.

OVR Hangi Arsa Seçilir?

OVR arsa seçimi ile ilgili olarak sanal alemde de aynı gerçek alemde olduğu gibi konumu güzel ve yol üstü arsaların tercih edilmesini önermekteyiz. Şuanda merkez konumların birçoğunun boş olduğunu söylesek sanırım yanılmış olmayız. Ancak İstanbul ilinde dolmaya başlayan araziler ile birlikte bu eğilimin 2022 senesi içerisinde de devam edeceği görülebilmektedir.

OVR Arazi Almak Mantıklı Mı?

OVR arazi alma konusunda şuanda sizlere net bir tavsiyede bulunabilmemiz mümkün değildir. Çünkü OVR yanı sıra Sandbox ve Decentraland gibi sanal dünyada arsa oluşturarak satışını gerçekleştiren birçok platform bulunmaktadır. Bu sanal dünyaların sonradan bir araya gelip gelmeyeceği tamamen muallâktadır. Bir sanal evrenden aldığını arsayı diğer bir sanal evren üzerinden de alabilmeniz mümkündür. Sanırım en büyük kaygı da bundan dolayıdır. Ancak işin en güzel yanının ise sadece tek bir tekel üzerinde toplanmadığı olduğunu söylemek mümkündür.

OVR Nasıl Arazi Satın Alabilirim?

OVR arazi satın alma ile ilgili olarak yazımızın başında sizlere bilgi sunmuştuk. Tekrar kısa bir hatırlatmada bulunacak olursa; OVR resmi sitesine girin, kayıt olun, giriş yaptıktan sonra Metamask edinin, OVR coin alarak bakiyenizi yükleyin. Bakiyeniz karşılığında istemiş olduğunu araziyi seçerek satın alın. Daha sonrasında ise almış olduğunuz araziyi çit, çim, ev, ağaç ve park gibi unsurlar ile şekillendirin.

OVR Arsa Yorum ve Geleceği

OVR Arsa Geleceği | OVR Arsa Yatırımları

OVR arsa geleceği ile ilgili olarak birçok kişinin merakla beklediğini söyleyebiliriz. Son dönemlerde sıkça söylenen NFT ve Metaverse kavramının gün geçtikçe değer kazanması ile birlikte pek çok kişi OVR üzerinde arsa alıp almama konusunu düşünmektedir. Ayrıca OVR arsa geleceği ile ilgili olarak yapılan yatırımların ne kadar doğru olacağı konusunda da birçok değerlendirmenin yapıldığını görmekteyiz. Başlıklar halinde OVR arsa geleceği konusunu sizlerle paylaşacağız.

OVR Metaverse Arsa Alınır Mı?

OVR Metaverse arsa alınır mı? Burada Metaverse arsaya yatırım yapılır mı? Ya da OVR arsa kazanç sağlar mı? Gibi sorularında yöneltildiğini düşünerek cevaplandırmaya çalışalım. Adidas, Facebook, Atari ve Roblox gibi teknoloji devi şirketlerin son dönemlerde Metaverse üzerinden arsa edindiği veya Metaverse kavramına yoğun ilgi gösterdiğini görebilmekteyiz. Tüm bu yatırımların elbet bir sonucu ve dönütü olacaktır. Ancak bunun hangi sanal evren üzerinde olacağının henüz netlik kazanmadığını söyleyebiliriz.

OVR Arsa Kiralama

OVR arsa kiralama, işleminin ilerleyen dönemlerde kapılan araziler ile birlikte gündeme geleceği söylenenler arasındadır. Merkezi konumda ya da almak istediği araziyi kaçıran şirketlerin OVR arsa kiralama yöntemi ile birlikte bu arazileri kiralayacağı ve arsa sahiplerinin kazanç elde edeceği de söylenenler arasındadır.

OVR Arsa Satma

OVR arsa satma ile para kazanmanın peşinde olan birçok kişinin olduğunu  bilmektedir. Metaverse’nin hızla değer kazanması ile birlikte konumu güzel olan arsaların kiralanabileceği gibi satışa çıkarılabileceği de ileriye dönük olarak yapılan planlamaların arasındadır. Eğer yüksek trafiğe sahip ve başarılı konumda bir arsanız varsa ve Metaverse kavramı ile birlikte bu arsalar gelişme gösteriyorsa elbet satışını yaparak para kazanabilmeniz de mümkün hala gelecektir.

Etiketler
Yorumlar
Yorum Sahibi: Emre Akyazı
Şimdi OVR arsa alsak sonrasında OVR geri planda kalırda ne olacak?
Yorum Sahibi: Hilal Demirci
OVR arsa mı yoksa Sandbox mı daha kârlı neden hepsi ayrı ayrı arsa satıyor?
Yorum Sahibi: Ahmet Doğan
Türkiye`de en çok Metaverse arsa Ovr üzerinden mi alınmış bu doğru mu?