İnternetten alışveriş yapanlara uyarı! Bu ay sonuna dikkat…

İnternet aleminin gelişmesi ve değişmesiyle beraber alışverişlerde artış gösterdi. İnternetten alışveriş yapanlara uyarı geldi.

İnternetten alışveriş yapanlara uyarı! Bu ay sonuna dikkat…

İnternet üzerinden alışverişler son zamanlarda daha da artış göstermiştir. Siz de eğer internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız dikkat! O siteler üzerinden aldığınız alışverişlerde para kazanabilirsiniz. 30 Eylül tarihine kadar Amazon.com.tr, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti ve Trendyol gibi alışveriş siteleri üzerinden World Card ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL olmak üzere toplam 200 TL Worldpuan verilecek.

Banka tarafından hazırlanan kampanyalar Amazon.com.tr, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11 ve Trendyol gibi sitelerde ve mobil uygulamalarda geçerlidir. Trendyol uygulaması içerisinde yapılacak olan Dolap uygulaması üzerinden yapılacak olan işlemler dahil değildir. Kampanyadan faydalanmak için Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcardlar dahil olmakla beraber Anadolubank Worldcard kampanyaya dahil değildir.

Yapacağınız alışverişlere 200 TL!

Worldcard 200 TL

Bazı alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlerde kart sahiplerine 200 TL’ye kadar bonus sunulmaktadır. Sunulan bonus ile ilgili detaylar bankanın web sitesi üzerinden yayınlandı.

Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.

Nakit çekim, iade, mail order ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri harcama ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri harcamalara 40 TL, toplamda 200 TL Worlpuan verilecektir.

Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.

Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda 5 Ekim 2022’de yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 5 Kasım 2022’dır. Kullanılmayan puanlar 6 Kasım 2022 itibari ile geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 5 Ekim 2022’de yüklenecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.