Shiba coin yorum

Shiba coin için güncel değerlendirme yapabilir misiniz? Son iki günde shiba coin yaklaşık yüzde yüz yükseldi. Yükseliş devam eder mi ve shiba ne kadar yükselebilir?

Soran: Shiba balinasi
Cevap
Yanıtlayan : Cem ARSLAN

Merhaba

Shiba Coin için güncel değerlendirmemiz şöyle:

Dar bir alan içinde geçirdiği 1 Haziran - 3 Ekim arasında geçirdiği dönemde piyasa yapıcılar tarafından yeterli sayıda Shiba Coin toplandığını görmek mümkün yeni borsalarda işlemlerine açılması ve Elon Musk etkisiyle yukarı yönlü sert hareketler yapması ise büyük sıçralamalar yapması için büyük avantaj sağladı.

0,00003479 $ dolar bölgesi üstünde kalıcılık sağlanması durumunda ilk karşılık hedef 0,00003816 $ olacağı yönünde görülüyor. 

Tüm zamanların en yüksek değerine çıkması için hem satış baskısının hem de vadeli işlemlerde açılan short yönlü işlem baskısının boğalar tarafından kırılması gerekmekte.

 Kâr al seviyelerin üzerinde bir gün geçirememesi yukarı yönlü hareketlerinin durmasına sebep olduğunu görmek mümkün.

Shiba'nın bu denli yükselişini bu kadar kısa sürelerde yapması teknik analiz ile açıklamak pek mümkün değil. O yüzden Elon Musk ve diğer temel hareketlerin takip edilmesi Shiba Coin üzerinden kâr elde etmek için iyi bir yan yöntem olarak göze çarpıyor.

 

Yanıtlanan Sorular