Shiba coin yorum

Shiba coin için güncel değerlendirme yapabilir misiniz? Son iki günde shiba coin yaklaşık yüzde yüz yükseldi. Yükseliş devam eder mi ve shiba ne kadar yükselebilir?

  Soran: Shiba balinasi
  Cevap
  Cem ARSLAN - birborsa.com

  Merhaba

  Shiba Coin için güncel değerlendirmemiz şöyle:

  Dar bir alan içinde geçirdiği 1 Haziran - 3 Ekim arasında geçirdiği dönemde piyasa yapıcılar tarafından yeterli sayıda Shiba Coin toplandığını görmek mümkün yeni borsalarda işlemlerine açılması ve Elon Musk etkisiyle yukarı yönlü sert hareketler yapması ise büyük sıçralamalar yapması için büyük avantaj sağladı.

  0,00003479 $ dolar bölgesi üstünde kalıcılık sağlanması durumunda ilk karşılık hedef 0,00003816 $ olacağı yönünde görülüyor. 

  Tüm zamanların en yüksek değerine çıkması için hem satış baskısının hem de vadeli işlemlerde açılan short yönlü işlem baskısının boğalar tarafından kırılması gerekmekte.

   Kâr al seviyelerin üzerinde bir gün geçirememesi yukarı yönlü hareketlerinin durmasına sebep olduğunu görmek mümkün.

  Shiba'nın bu denli yükselişini bu kadar kısa sürelerde yapması teknik analiz ile açıklamak pek mümkün değil. O yüzden Elon Musk ve diğer temel hareketlerin takip edilmesi Shiba Coin üzerinden kâr elde etmek için iyi bir yan yöntem olarak göze çarpıyor.

  Shiba Coin Grafik Güncelleme

  Shiba coin grafiklerinde gördüğümüz sert düşüşün ardından 0,00003702 desteğinin biraz altından bulduğu yön ile tekrar yükseliş yaşamaya çalışan Shiba coin, uluslararası alanda en çok yatırımcısı olan altcoinlerden biri olma özelliğini giderek perçinliyor. 

  Shiba Coin Yorum

  Shiba Coin yorumu yapan birçok analizin ortak fikri sadece shiba coin geleceği için teknik analizin yetersiz kalacağı üzerine. Shiba coin yakımı ile ilgili net bir tarih olmasa bile 2022 yılının ilk yarısında Shiba coin yakım yakım işlemlerinin tamamlanması bekleniyor. Shiba coin binance üzerinde en çok işlem gören ve hacim oranı en yüksek coinlerden birisi. Öyle ki kimi zaman Shiba Coin BTC hacmini geçiyor. 

  Shiba İnu Coin Grafik

  shiba geleceği shiba 1 dolar olur mu?

   Shiba Coin grafik üzerinde görülen teknik destek ve diren noktalarına genel anlamda uymakla birlikte kanal içerisinde çok sert hareketler sergileyerek yüksek volatilite sağlamaya devam ediyor. Getiri potansiyelinin yüksek olduğu bu altcoinde 2022 yılında daha daha hızlı günler geleceğe benziyor.

  Zafer ŞAHİN Güncel olarak bu coin için bir grafik ve yorum yapabilir misiniz? Ayrıca bu coin güvenilir mi , şimdi grafikten çok anlamıyorum ben , alsam mı almasam mı kararsızım , hele ki şu dönemde neye yatırım yapacağınız şaşırıyor insan. Yardımcı olur musunuz , en azından kısa bir yorum da olsa faydalı olurdu.
  Cem Arslan | Birborsa Merhaba Zafer Bey, Shiba İnu Coin grafiğimiz güncellenmiştir. Güncel analizler için bizi takipte kalın.
  Çağrı Çakır Shiba coin 1 dolar olur bence olmaz diyen 5 sene beklesin de görsün...
  MAHMUT YILMAZ Shiba coin grafik hergün yenilebiyor mu? Shiba coin yorum yapar mısınız? Shiba coin yakımı ne zaman ve shiba coin geleceği hakkında çok merak ediyorum. Shiba coin binance ve shiba coin investing yorumlarına nazaran daha iyi bir yoruma sahip olduğunuzu düşünüyorum.
  Shibacı Shiba 1 dolar olur mu? Nasıl olur? yorumlarınız neler?