35 bin TL’ye araç sahibi olabilirsiniz

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar uygun fiyatlı araba almak için araştırma yapmaktadır. 35 bin TL’ye araç sahibi olabilirsiniz!

35 bin TL’ye araç sahibi olabilirsiniz

Devlet tarafından 2. El araba satışı yapılıyor. 35 bin TL’ye satılan ikinci el araçlar, uygun fiyata araba sahibi olmak isteyenler tarafından araştırılmaktadır.

Bir ilan sayfası üzerinden bir son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklama kapsamında devletin uygun fiyatlı araç satışı yapacağı duyuruldu. İlan.gov.tr adresinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama kapsamında kullanılmayan araçlar uygun fiyatlı olarak satışa sunulurken ayrıca icra yoluyla da vatandaşların araçlarının uygun fiyatlı satışa sunulduğu duyuruldu. 35 bin TL’ye de bir araç satışı yapılacağına değinildi.

35 bin TL’ye ikinci el araç alabilirsiniz!

35 bin TL'ye araç

Devlet tarafından satışa sunulan araçlar arasından 35 bin TL’ye araç alabilirsiniz. Araba sahibi olmak isteyen kişiler yüksek fiyatlardan şikayetçi olurken uygun fiyatla satışa sunulan araçlar dikkat çekmektedir. 1995 model ikinci el Tofaş Şahin araba 35 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

İlan.gov.tr adresi üzerinden uygun fiyatlı araç satışı yapılmaktadır. Uygun fiyatlı satışa sunulan araçlar arasında bugün Tofaş araç karşımıza çıkıyor. 1995 model araç Manisa 3. İcra dairesi tarafından satışa sunulmaktadır. KDV dahil 35 bin TL’ye satılan aracı alabilmek için ihaleye katılmanız gerekebilir.

İlan detayları için tıklayınız!