Togg fabrikası ne zaman açılacak? Bakan Varank duyurdu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bartın'da Togg fabrikası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Varank, Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un fabrikasında sona gelindiğini açıklayarak müjdeyi verdi. Bakan Varank, fabrikanın açılacağı ve seri üretim tarihini açıkladı.

Togg fabrikası ne zaman açılacak? Bakan Varank duyurdu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bartın'da Togg fabrikası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Varank, Türkiye'nin yerli otomobili Togg'un fabrikasında sona gelindiğini açıklayarak müjdeyi verdi. Bakan Varank, fabrikanın açılacağı ve seri üretimin ne zaman başlayacağı sorularını cevaplandırdı.

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg’un ne zaman seri üretime geçeceği, Togg fiyatının ne olacağı ile ilgili olarak birçok sorunun sorulduğunu ve yanıtın arandığını görmekteyiz. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından Togg’a ilişkin yapılan açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz.

Togg fabrikası ne zaman açılacak?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Allah’ın izniyle Türkiye’nin otomobilinin fabrikasını 29 Ekim’de açacağız. Araçlarımız seri üretim bantlarından inmeye başlayacak" açıklamasında bulundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bartın Valiliği'nin toplantı salonunda çeşitli iş insanlarıyla bir araya gelerek, önemli açıklamalarda bulundu.

"Türkiye’nin otomobilinin fabrikasını 29 Ekim’de açacağız."

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptığı konuşmada; “"Biz bu ülkede cumhuriyet tarihi boyunca yapılmamışları yaptık. Bizim planlarımız projelerimiz ve ufkumuz, emin olan muhalefetin yanına yanaşamayacağı bir ufuktur. Biz bugün Türkiye’nin arabasını konuştuğumuzda muhalefet ne diyor, bu arabayı yapamazsınız, yapsanız bile satamazsınız, işte 29 Ekim geliyor. Allah’ın izniyle Türkiye’nin otomobilinin fabrikasını 29 Ekim’de açacağız. Araçlarımız seri üretim bantlarından inmeye başlayacaklar" ifadelerine yer verdi.