Ziraat Bankası’ndan tek seferde 750 TL hediye! Son tarihi kaçırmayın…

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine özel kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. Yazın son tatil fırsatlarını kaçırmayın diye 750 TL hediye verilecek. Peki, Ziraat Bankası 750 TL’lik kampanya ne zaman sona erecek?Ziraat Bankası tatil kampanyasına nasıl başvuru yapılır? İşte detaylar…

Ziraat Bankası’ndan tek seferde 750 TL hediye!

Ziraat Bankası ve TatilSepeti arasındaki işbirliği anlaşması 2022 yaz döneminde de hediye lira vermeye devam ediyor. Tatil kampanyası,TatilSepeti üzerinden otel rezervasyonunu gerçekleştiren Ziraat Bankası müşterilerini kapsıyor. 2020 yılında 200 TL hediye tatil desteği ile başlayan kampanya 2022 yılında 750 TL’ye yükseltildi. Ziraat Bankası kampanya dönemini 22 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri ile sınırladığını açıklamıştı. Bu yüzden tatile çıkmayı düşünen müşterilerinin son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekiyor. 

Ziraat Bankası’ndan tek seferde 750 TL hediye! Son tarihi kaçırmayın… - Resim : 1
Ziraat Bankası’ndan müşterilerine tatil desteği


Türkiye’nin en büyük kamu bankası konumunda bulunan Ziraat Bankası, müşterilerine tek seferlik 750 TL tatil desteği sunuyor. Kampanya sadece TatilSepeti sitesi üzerinden gerçekleştirilen otel rezervasyonu hizmetleri için geçerli sayılıyor. Ziraat Bankası’nın kredi kartı Bankkart harcamalarında hediye lira kazanma imkanı tanınıyor. TatilSepeti üzerinden 7.500 TL ve üzeri işlemlerin gerçekleştirilmesi halinde 750 TL kazanma imkanı tanınıyor. 7.500 TL tutarındaki işlemin taksitli veya peşin olması ise hediye lira desteğini etkilemiyor. Tatil kampanyası sadece bireysel kredi kartı kullanıcıları için geçerli olurken; Bankkart Business, Bankkart Başak, Bankkart Lira ve ücretsiz Bankkart müşterileri yararlanamıyor.


Ziraat Bankası Tatilsepeti kampanyasına başvuru 


Ziraat Bankası müşterilerinin hediye 750 TL kazanabilmesi için kampanyaya katılmaları zorunlu tutuluyor. Mobil bankacılık hizmetlerinin yanı sıra SMS yoluyla da başvuru işlemleri tamamlanabiliyor. SMS üzerinden 4757’ye TATİLSEPETİ yazılıp gönderilmesi başvuru için yeterli sayılıyor. Kampanyaya başvuru yapmayan müşterilerin Bankkart hesaplarına hediye lira yatırılmıyor. Tatilsepeti kampanyası sadece otel rezervasyonları için geçerli sayılıyor. Yurtiçi ve yurtdışı tur hizmeti alınması halinde hediye lira ödemesi yapılmıyor. 22 Eylül’de sona erecek olan kampanya için Ziraat Bankası müşterilerinin hızlı hareket etmesi gerekiyor. 

Detaylı bilgi için tıklayınız