Yeni trend Bitcoin kartları

Bitcoin benimsenmesi de aşağı doğru ilerliyor. Ein000 FinTech, bir kripto kartı için Visa ile işbirliği yapıyor.

Pub'da Bitcoin ile ödeme? Avustralyalılar: Bu seçenek gelecekte onlara açık olacaktır. Kredi kartı devi Visa ve yerel fintech CrytpoSpend arasındaki işbirliği sayesinde.

Avustralya Mali İncelemesi 14 Temmuz'da iki şirketin sözde "Sıfır Bakiye Kartı" üzerinde anlaştığını bildirdi. Bu ön ödemeli kart, kullanıcıların Visa ödeme altyapısına bağlı tüm konumlarda Bitcoin ile ödeme yapmalarını sağlar. Karta fiat para yüklenmez, kredi doğrudan ilgili cüzdandaki kripto para birimlerinin değerinden belirlenir.

Kart, Bitcoin'e ek olarak Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash'i de destekliyor. İşlevler Eylül ayından itibaren kullanılabilir olmalıdır. Avustralya Novatti Grubu, kartın verilmesiyle ilgilenir. Visa'nın resmi duyurusu önümüzdeki birkaç gün içinde yapılacak.

Bitcoin kartları trend

CryptoSpend'ten Andrew Grech, yeni Bitcoin kartının birçok yatırımcının ilgisini çekeceğine inanıyor. Kart, Avustralyalılara kripto para birimini satmak yerine Bitcoin kazançlarını nakde çevirmenin bir yolunu sunuyor. 

CryptoSpend'ten Andrew Grech konuyla ilgili şöyle söylüyor:

Karta büyük talep var. Piyasa yeşilse, birileri kârın bir kısmını harcamayı seçebilir. Öte yandan, diğer kişiye yükselmeye devam edeceğini söyleyin ve madeni paraları buna göre tutun. Genel olarak, fiyat arttığında daha fazla harcama gördük.

 

 

 

 

BTCUSD:BNN Bitcoin Amerikan Doları
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış
Satış
Değişim %
Son Değer 39672.2
En yüksek 40294.7
En düşük 37960
Haftalık Değişim %
Aylık Değişim %
Yıllık Değişim %
Etiketler