XPR coin nedir? XPR Proton coin

XPR coin tüketici uygulamaları ile eşler arası ödemeler kapsamında geliştirilen ve San Francisco’da başlangıcı yapılan genel blok zincirine sahip akıllı sözleşme platformudur. Proton coin olarak da bilinen XPR coin güvenli ve doğrulanmış hesapların sağlanmasını hedeflemektedir.

XPR coin

XPR coin ya da bilinen bir başka tanımlamasıyla Proton coin Proof of Stake protokolü üzerine inşa edilmiş bir kripto para birimidir. Sistemi uzun vadeli sahiplerinin Protonları bir borsada tutarak oy kullanmalarına izin vermektedir. XPR coin ile ne kadar uzun süre stake yaparsanız alacağınız ödüller o kadar yüksek olur. Bu gelecek vaat eden bir kripto para olarak görülmesi sebebiyle kontrol sağladığınızdan emin olmak gerekmektedir. Düşük bir fiyatla yeni başlayanlar için iyi bir seçim olabilir.

XPR coine yatırım yaparak kar elde etmek mümkündür. Kripto para birimi düşük maliyetli bir cüzdan ve ücretsiz bir dApp pazarı dahil olmak üzere çok sayıda avantaj sunar. Buna ek olarak XPR coin bir Proof-of-Stake fikir birliği modeli üzerine kuruludur.

XPR coin nedir?

XPR coin nedir sorusunu kısaca özetlemek gerekirse XPR coin yeni bir akıllı sözleşme platformu ve Ethereum blok zincirine dayanan halka açık bir blok zinciri platformudur. Tüketici uygulamalarını, eşler arası ödemeleri ve finansal anlaşmaları destekleyen akıllı bir sözleşme platformudur olan XPR coin dijital cüzdana benzeyen kimlik doğrulama katmanı ile gerçek kimliğinizi hesabınızla ilişkilendirir. XPR coin ile satıcılarla hassas bilgileri paylaşmak veya özel anahtarlar göndermek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

XPR Proton coin

XPR Proton coin yatırımcılar için harika bir seçenek olma ihtimalini barındırmaktadır. XPR ticareti yapmak istiyorsanız bunu güvenilir bir borsa aracılığıyla güvenle yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için mükemmel bir kripto para birimidir ve düşük bir giriş maliyetine sahiptir.

XPR Proton coin kullanıcı kimliğini finansal ödeme katmanıyla bütünleştirmektedir. Ağ gizli bir profili koruyarak hassas bilgileri tehditlerden korumaktadır. Kurumların ve yatırımcıların kimliğinizi incelemesini de sağlar. Proton'un bir diğer avantajı ise yüksek işlem hızıdır ve saniyede 4.000'den fazla işlemi işleyebilir.

xpr coin

XPR Proton coin nedir?

XPR Proton coin nedir sorusu yatırımcıların kripto para birimi hakkında detaylı bilgi edinmek amaçlı yaptığı aramalardır. XPR Proton coin akıllı sözleşmeleri ve eşler arası ödemeleri destekleyen yeni bir genel blok zinciri platformudur. Platform güvenli bir kimlik katmanı etrafında inşa edilmiştir ve böylece gerçek kimliğinizi hesabınıza bağlayabilirsiniz. Sonuç olarak XPR'yi tüketici uygulamalarında sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

XPR coin yorum

XPR coin yorum ve XPR coin ekşi gibi kavramlar kullanıcıların kripto para hakkında farklı bilgilere erişim sağlamak amaçlı kullandıkları kavramlardır. Proton (XPR) akıllı sözleşmeler üzerinde çalışan merkezi olmayan bir blok zinciridir. Platform San Francisco'da tanıtılmış ve kriptoyu günlük yatırımcılar için de erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir grup şirket tarafından oluşturulmuştur. Bu şirketler arasında dijital para birimi fonu olan Metal Pay ve kripto para birimi değişimi olan Lynx yer de almaktadır. Ayrıca XPR kullanıcıların kimliklerini doğrulamalarına yardımcı olan güvenli bir kimlik katmanına da sahiptir.

XPR coin geleceği

XPR coin geleceği kapsamında belirtmek gerekir ki Proton blok zinciri bağımsız yönetim konseyi ile bilgisayar korsanlarından korunmaktadır. Zincir güvenliği ile doğrulama süreçleri katı standartları karşılamaktadır ve cüzdan hızlı, işlevsel ve güvenlidir.

XPR coin merkezi olmayan bir blok zinciri ve akıllı sözleşme platformudur. Projenin geliştiricileri başlangıçta bunu müşteri uygulamaları ve eşler arası ödemeler için geliştirmiştir. Projenin arkasındaki şirket olan Lynx halka açık blok zincirleri oluşturan en büyük şirkettir. Bu kripto para birimi endüstrisi için iyi bir başlangıç olabilir.

XPR coin grafik

XPR coin grafik başlığı adı altında 1 aylık XPR coin grafiği inceleyeceğiz.

xpr coin grafik

XPR coin nereden alınır?

XPR coin Binance , Huobi ve Okex gibi önde gelen borsa sitelerinde bulunma olanağına sahiptir. Gate.io da bu kapsamda öne çıkan kripto para borsası olmaktadır. Borsalarda XPR coin alıp satabilmek için bir hesabınızın olması gerekir.

XPR coin fiyat

XPR coin ne kadar ve XPR coin fiyat konusu yatırım yapmadan önce bilinmesi ve analiz edilmesi gereken konulardan biridir.

XPR coin kaç TL?

XPR coin kaç TL sorusunun cevabı 1 XPR coin TL bazında 0,13 TL olarak belirtilebilir.

XPR coin kaç Dolar?

XPR coin kaç dolar sorusunun cevabı 1 XPR coin dolar bazında 0,01 Dolar olarak belirtilebilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler