SNX Coin nedir? Teknik analiz!

Synthetix Network Token (SNX) Nedir? Teknik görünüm nasıl?

Synthetix Network Token (SNX) Nedir?

Synthetix Network Token, Ethereum blockchain ağı olan ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Synthetix Network Token (SNX) ile kullanıcılar sahip oldukları kripto para varlıkları ile para birimleri, hisse senetleri, değerli metal ve diğer varlıkları arasında ERC-20 blockchain ağında etkileşim sağlamaktadırlar.

Synthetix Network Token (SNX) projesi ilk olarak Havven adlı bir stabil kripto para birimi olarak Kain Warwick tarafından piyasaya sürüldü. 2019 Aralık ayında Synthetix Network Token (SNX) adı ile piyasaya sürüldü. Piyasaya 180 Milyon değerinde Synthetix Network Token (SNX) ile piyasaya girmesi ile en büyük DeFi projelerinden birisi oldu.

Synthetix Network Token (SNX) sisteminde gerçek dünyada işlem gören hisse senetleri, değerli metaller, ulusal para birimleri ve diğer varlıkların bir sentetik versiyonu yani “Synths” karşılığı vardır. Synthetix Network Token (SNX) sistemi sayesinde bu gerçek dünyada işlem gören varlıkların sanal olarak aynı fiyatlar ile işlem yapılabilmesine olanak sağlanır.

 

6 Temmuz 2020'de Market Cap'e dahil edilen SNX 2,89 dolar fiyatıyla işlemlerine başladı aradan geçen 9 ayın ardından tüm zamanların en yüksek SNX değeri ise 29 Dolar olarak kayıtlara geçti.
Şu sıralar 20,91 Dolardan işlem görmeye devam eden SNX / USD paritesi 4 saatlik grafiklerde üçgen içi hareketlerine devam ediyor.

SNX Token'da sıralı şekilde destek ve dirençler ise sıralı şekilde:

Destekler 20,74 - 19,22 - 17,81
Dirençler 21,62 - 23,45 - 24,42

Etiketler