Serum coin nedir? Serum coin yorum

Serum coin Solana blockchain üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz finans üzerine kurulmuş olan DeFi ekosistemi için yüksek hız ve düşük maliyetleri sunan bir platformdur.

Serum coin nedir?

Serum coin nedir sorusu kripto para yatırımcıları tarafından gündeme getirilen soruların başında gelmektedir. Serum coin yeni bir merkezi olmayan türev borsası (DEX) ve kripto para birimidir. Herhangi bir kripto tokeninin KYC prosedürleri olmadan değiştirilebildiği blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir. Temmuz 2020'deki lansmanından bu yana Serum geliştiricileri iki ilk değişim teklifi (IEO) düzenledi ve 6600.000 doların üzerinde para toplamıştır. Bazı yatırımcılar Serum'un küresel bir para birimi haline geleceğini düşünmektedir.

Serum coin projesi birincil para birimi olarak Serum jetonunu kullanmaktadır. Belirteçler hizmetler ve projenin yönetimi için ödeme yapmak için kullanılmaktadır. Solana entegrasyonu ile Serum ekosistemi kapsamında Ethereum ve Solana ile uyumludur. Bu para biriminin ana avantajı birden fazla borsada işlem görmesi ve küresel olarak işlem görmesine olanak sağlamasıdır. Ayrıca diğer kripto varlıkları ve platformları ile birlikte çalışabilir.

serum coin nedir

Serum coin projesi

Serum coin projesi kapsamında Serum coin hangi ülkenin ve Serum coin kurucusu kim soruları da önem arz etmektedir. Serum coin Sam Bankman-Fried tarafından geliştirilmiştir. Serum coin projesi Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve merkezi olmayan bir borsa olma yeteneğine sahiptir. Hıza minimum işlem maliyetlerine ve tatmin edici kullanıcı deneyimine önem verir. Sistem bu hedefler göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Ayrıca mevcut Defi protokolleriyle de uyumlu olacaktır. İlk Serum ICO'su Mart 2019'da başlamıştır. Ancak bu proje az sayıda kullanıcıyla sınırlı olmuştur.

Serum coin yorum

Serum coin yorum , Serum yorum ve Serum coin ekşi kullanıcıların farklı bilgileri edinmek için kullandıkları kavramlardır. Serum ekosisteminin bir önemli dezavantajı halkın katılımına izin vermemesidir. Bununla birlikte geleceğin merkezi olmayan bir borsası (DEX) olma konusunda büyük bir vaadi vardır. Halk yatırım yapmaya istekli olduğu sürece Serum parası zaman içinde ivme yakalayabilir. Belirteç onu destekleyecek olan Solana blok zinciri tarafından desteklenecektir.

serum coin yorum

Serum coin geleceği

Serum coin geleceği kapsamında belirtmek gerekir ki Serum belirteci Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu fonlarınız üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz ve çeşitli şekillerde ticaret yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Serum alıp satmanın yanı sıra sahip olduğunuz jetonları kar amaçlı da satabilirsiniz. Diğer kripto para tabanlı uygulamalar için de kullanabilirsiniz. Ne alacağınızdan emin değilseniz kripto para piyasasında işlem yapmaya bilgiseli okuyarak başlayabilirsiniz.

Serum projesi Kyber Network, Multicoin Capital ve FTX Exchange tarafından desteklenen blok zinciri tabanlı bir projedir. Yönetişim belirteci Solana blok zincirine dayanırken ERC-20 sürümü Ethereum ve Solana'yı kullanır. SRM DEX Solana tabanlı bir mimariye dayanmaktadır. Merkezi bir yetkisi yoktur bu nedenle kullanıcıları diğer birkaç kripto borsasıyla sınırlı değildir.

Serum coin hangi borsada bulunur?

Serum coin Binance , Huobi ve Okex gibi önde gelen borsa sitelerinde bulunabilir. Borsalarda Serum alıp satabilmek için bir hesabınızın olması gerekir. Ayrıca Serum'u Bitcoin'de veya kriptografik bir cüzdan kullanarak satın alabilirsiniz. Ayrıca USDRM'de önceden ayarlanmış bir fiyat belirleyebilirsiniz. Serum DEX herhangi bir ERC20 uyumlu cüzdanı kullanmanıza izin vermektedir. Birçok ICO'nun aksine Serum ayrıntılı bir stake sistemine sahiptir.

Serum coin grafik

Serum coin grafik başlığı adı altında 1 aylık Serum coin grafiği inceleyeceğiz.

serum coin grafik

Serum coin hedef fiyatı

Serum coin hedef fiyatı 4 doları geçmesi yönünde öngörülmektedir. Her yatırım fırsatında olduğu gibi burada da çeşitli risk ve belirsizliklerin olacağını da bilmek gerekmektedir.

Serum coin ne kadar?

Serum coin alınır mı sorusunu cevaplamamızı sağlayan bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

Serum coin kaç dolar?

Serum coin kaç dolar sorusunun yanıtı 1 Serum coin dolar bazında 2,95 dolar olarak belirtilebilir.

Serum coin kaç TL?

Serum coin kaç TL sorusunun yanıtı 1 Serum coin TL bazında 40 TL olarak belirtilebilir.

Serum coin değerleri nelerdir?

Piyasa Değeri: 390,62M Dolar

Hacim: 71,22M Dolar

İçerik yatırım tavsiyesi değildir.