Serena Williams'tan çarpıcı Bitcoin yorumu!

Dünyanın en önemli kadın tenisçilerinden biri olarak gösterilen 23 adet Grand Slam şampiyonu Amerikalı profesyonel tenisçi Serena Williams, Bitcoin hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...

Serena Williams'tan çarpıcı Bitcoin yorumu!

Kazandığı 23 adet Grand Slam şampiyonluğu ile tüm zamanların en iyilerinden biri olarak gösterilen ve tüm dünya tarafından yakından takip edilen Amerikalı profesyonel tenisçi Serena Williams, kripto para dünyası hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Bitcoin'e olan desteğini açık bir şekilde dile getiren ünlü tenisçi Serena Williams, Bitcoin özelinde de düşüncelerini paylaştı. Bitcoin'in 21 milyonluk arzıyla kendisini çok özel bir yatırım aracına çevirdiğini vurgulayan Serena Williams, Jack Dorsey önderliğinde Block ile yaptığı resmi açıklamayı da duyurmuş oldu. Kripto piyasalara merakıyla ve ilgisiyle dikkat çeken Williams, ayrıca kadınların ve siyahi bireylerin Bitcoin yatırımı yapmaları için özel bir çaba göstereceğini de vurguladı. Williams, "Bitcoin'i kadınlara ve beyaz olmayan insanlara doğru genişletmek benim için önemli" dedi. Bitcoin'i bir anlamda özgürlük temsilcisi olarak da ifade eden Williams, "Bitcoin, tüm kripto para birimleri açısından süper güçlü bir yatırım. Kripto para dünyası çok çabuk gelişiyor, açıkçası bence her şey Bitcoin tarafından yönetiliyor" dedi.

"Arzı kısıtlı her ürün talebini artırır!"

Yaptığı açıklamalarla kripto para piyasalarının hızla büyüdüğüne ve bu piyasaları Bitcoin'in yönettiğine değinen Amerikalı profesyonel tenisçi Serena Williams, Bitcoin kısıtlı arzının kendisini cezbedici kıldığını belirtti. Arzı kısıtlı olan her ürünün her zaman ve her koşulda daha talepkar olacağını da sözlerine ekledi.

Bitcoin, an itibariyle 40,222 dolar seviyelerinden işlem görürken, gün içinde açıklanacak Amerika Birleşik Devletleri enflasyon verilerine karşılık nasıl bir tepki göstereceği ise heyecanla bekleniyor.