PTT’nin yeni anlaşmasıyla vatandaşa 40 bin TL ödeme yapılacak

PTT, Aktif Bank ortaklığında kefilsiz ve koşulsuz acil ihtiyaç kredisi sağlayacak.

PTT, Aktif Bank ortaklığında kefilsiz ve koşulsuz acil ihtiyaç kredisi sağlayacağını açıkladı. Birkaç adımda hızlıca başvurulabilecek N Kolay İhtiyaç Kredisi ile ilgili tüm detaylar ve bilmeniz gereken kısımları haberimizde derledik.

PTT ve aktif bank ihtiyaç kredisi başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

N Kolay İhtiyaç Kredisine başvurmak için birkaç basit adım gereklidir. Size en yakın PTT şubesine gidip başvuru formunu doldurduktan sonra, uygun faiz oranlarıyla 1.250 TL'den 30 bin TL'ye varan miktarda ve 36 aya kadar vadelerle ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz.

N Kolay Kredi faiz oranları ve vade süreleri nasıl?

N Kolay İhtiyaç Kredisi, yüzde 2,59’dan başlayan faizlerle, 36 aya kadar vade ve 30 bin TL'ye kadar nakit imkanı sunarak acil nakit ihtiyacınızı karşılamayı amaçlamaktadır.

N Kolay kredide aylık ve yıllık faiz maliyetleri neler?

Örnek bir hesaplamada, 10 bin TL'lik ve 36 ay vadeli N Kolay İhtiyaç Kredisi için faiz oranı yüzde 2,59 ise, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 465,45 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL, aylık efektif faiz oranı yüzde 3,14, yıllık efektif faiz oranı ise yüzde 44,98​​ olarak hesaplanıyor. Aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına, kredi için tahsil edilen bütün faiz, ücret, vergi ve fonlar dahil. Yalnızca sigorta bu hesaplamaya dahil edilmez.

Faiz oranları kredi notunuza göre değişebilir

Elbette, N Kolay İhtiyaç Kredisi faiz oranları kredi notunuza göre değişiklik gösterebilmektedir. Hesaplamada örnek olarak kullanılan yüzde 2,59 aylık akdi faiz oranı, en yüksek kredi puanına sahip olanlar için geçerli olan kredi faizidir. Kredi notunuza göre size uygun faiz oranıyla yeni bir hesaplama yapılabilmektedir.

Etiketler