Pitbull Token nedir?

Geçtiğimiz günlerde Mecx borsa listelemesinde yerini almasıyla gündeme gelen Pitbull Token nedir ve nasıl alınır? Merak edilenleri derledik.

Pitbull Coin, Mecx borsa listelemesine girerek hızlı bir yükseliş göstererek yatırımcısına kazanç getirmiş bir tokendır. 

Pitbull Coin nedir?

Pitbull Coin/PIT Token, büyük oranda grafik tasarımcı ve web uzmanlarının oluşturduğu ve diğer farklı sektörlerden de bireysel yatırımcıların işbirliğiyle hazırlanan kripto para birimine verilen isimdir. Dogecoin ve SHIB gibi bir köpek logosuyla dikkatleri çekmiştir. İsminden de anlaşılacağı gibi PIT Token adını, aynı zamanda logosunu da kullanmış olduğu pitbull köpeğinden alır.

Pitbull Coin'in toplam arzı ise 100 katrilyon dolar olarak belirtilirken piyasada dolaşan toplam arzı ise 43 katrilyon dolardır.

Pıtbull Coin nasıl satın alınır?

Pitbull Coin, satışa sunulmuş olduğu PancakeSwap, IndoEx, CoinTiger borsalarından temin edilebilmektedir. Satın alma işlemleri KYC işlem adımları eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. KYC işlemlerinin ardından hesaba para yatırma işlemi yapılmalıdır. Borsanın 'para yatır' sekmesinden söz konusu bu işlem rahat bir şekilde gerçekleştirilir.

Pitbull Coin güvenilir midir?

İzleyecekleri yeni yolu açıklamalarından sonra piyasalarda geçtiğimiz yıl yükselmesinin ardından gerilemişti. Bu yıl ise daha güvenli olduğunun anlaşılması için değeri her geçen gün daha da artıyor.

Pitbull Token şu an ne kadar?

Pitbull bugünkü fiyatı 0.00000003492 TL ilen 24 saatlik işlem hacmi ise 80,658,169 TL'dir. 

Etiketler