O kripto parası olanlar dikkat! %10 artış gösterdi

Son zamanların en iyi yatırım araçlarından olan kripto para yatırımcısına bazı zaman kazandırırken bazı zaman kaybettirmektedir. O kripto parası olanlar dikkat!

O kripto parası olanlar dikkat! %10 artış gösterdi

O kripto parası olanlara müjde verildi. Lunc coin yatırımcısına kazandırdı. Lunc coin ile ilgili bir son dakika açıklaması yapıldı. Yatırımcısını heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Terra coin’de heyecanlandıran bir açıklama geldi. Terra coin’de heyecanlandıran bir açıklama yapıldı. Bir zamanlar 1700 TL’ye kadar yükselen ve dünyanın en popüler kripto paraları arasına girmeyi başaran Terra Luna, daha sonra yaşanan sıkıntılar sebebiyle önce çöküş gösterdi.

O kripto parası olanlar dikkat! %10 artış gösterdi - Resim : 1

Twitter üzerinden yapılan açıklama da LUNC coin ile ilgili açıklama yapıldı. Terra Rebels tarafından yapılan açıklamada diğer grup olan Demon Monkey 777 ile Terra Classic yakımında yeni yollar bulabilmesi adına önemli bir toplantı yapıldığını belirtti. Lunc coin fiyatı Ağustos ayı ile 5 Eylül tarihleri arasında %550’den fazla düşüş göstererek 0.00018 ile 0.00036 dolar seviyesinde gidip geliyor.

Son iki haftadır düşüş yaşayan bu coin en son 0.00025 dolar seviyesine gelmişti. Bugün yaşanan yükselişle beraber bu coin %11 yükseliş göstererek 0.00028 dolar seviyesine kadar yükseldi.