NFT koleksiyonu gelişiyor! Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu geliyor

NFT koleksiyonları hemen herkes tarafından araştırılan önemli koleksiyonlar arasında yer almaktadır. Özellikle popüler olan filmler, oyunlara ait NFT koleksiyonları çıkarılması dikkat çekmektedir. Müjde; Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu geliyor

NFT koleksiyonu gelişiyor! Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu geliyor

Dünya genelinde sevilen ve en ünlü film serilerinden olan Yüzüklerin Efendisi ile ilgili önemli gelişme yaşandı. NFT koleksiyonlarının giderek gelişim göstermesiyle Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu geliyor. Warner Bros tarafından serinin ilk filmine özel bir NFT koleksiyonu hazırlandığını ve kısa süre içerisinde piyasaya sürüleceği açıklandı.

Son zamanların en çok tartışma konusu olmayı başarmış olan kripto para dünyasının temellerini oluşturan NFT’ler 2021 yılında önemli yatırım araçları olarak biliniyordu. Değiştirilemez token olarak da bilinen NFT’ler şimdilerde eski popülerliğini kaybetmiş durumdalar.2021 yılına göre 2022 yılının başından beri satışları %97 oranında azalan NFT’ler sektör genelinde hala dikkat çekmektedir. Dünya genelinde en ünlü film serileri arasında bulunan Yüzüklerin Efendisi filmiyle ilgili hayranlarını heyecanlandıracak bir gelişme yaşanıyor. Yüzüklerin Efendisi yapımcısı tarafından NFT koleksiyonu geliştirildiği duyuruldu.

Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu geliyor

Yüzüklerin Efendisi NFT koleksiyonu

NFT koleksiyonları ön plana çıkan koleksiyonlardan olmakla beraber hayranı biraz fazladır. Yapılan son açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi serisinin ilk filmi olan Yüzük Kardeşliği filmine özel bir NFT koleksiyonu geliştirildiği duyuruldu. Filmden esinlenerek oluşturulmuş olan özel içerikler de NFT koleksiyonunun bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Filmin yapımcısı olan Warner Bros da NFT projesi için web3 ve NFT’ler için çalışan şirket Eluvio ile bir iş birliği yaptı.