KPSS günü ulaşım ücretsiz mi? Otobüs, metro, metrobüs bedava mı?

İptal edilen KPSS yarın yapılacak. Milyonlarca kişi sınava gireceği için ulaşımın ücretsiz olup olmayacağını merak ediyor.

KPSS günü ulaşım ücretsiz mi? Otobüs, metro, metrobüs bedava mı?

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ve iptal edilen KPSS 18 Eylül tarihinde yapılacak. Yarın KPSS’ye girecek kişiler tarafından ulaşımın ücretsiz olup olmayacağı araştırılmaktadır. Sınav için sabah saatinde yola çıkacak kişiler genelde otobüs, metro ve metrobüs kullanacağı için bedava olup olmayacağını araştırıyor.

Yarın gerçekleştirilecek olan KPSS Genel Kültür – Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınavı dolayısıyla pek çok kişi toplu taşıma araçlarını kullanacak. Hal böyle olunca da toplu taşıma da yoğunluk yaşanacak. Adaylar tarafından ulaşım ücretsiz mi? diye araştırılmaya başlandı.

KPSS günü ulaşım bedava mı?

Ulaşım ücretsiz mi

Milyonlarca kişinin gireceği KPSS sınavı yarın gerçekleştirilecek. KPSS günü ulaşımın ücretsiz olup olmayacağıyla ilgili açıklama henüz gelmedi.Daha önce gerçekleştirilen bazı sınavlarda adaylara ücretsiz ulaşım imkanı sunulmuştu. Fakat henüz konuyla ilgili açıklama gelmedi.

Otobüs, metro, metrobüs ücretsiz mi?

Genellikle hemen her şehirde sınav günü toplu taşıma araçları sınava giren kişilere ücretsiz olmaktaydı. Yani sınav giriş belgesini gösteren kişiler ücretsiz toplu taşıma araçlarına binebilecek. Toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağıyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Konuyla ilgili yeni açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.