Kaderimin Oyunu Zahide kimdir? Kaderimin Oyunu Zahide gerçek adı nedir?

Kaderimin Oyunu Dizisi bu akşam Star TV ekranlarında başladı. Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın bulunduğu Kaderimin Oyunu dizisinde rol alan karakterler de seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı bile.

Kaderimin Oyunu Dizisi bu akşam Star TV ekranlarında başladı. Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın bulunduğu Kaderimin Oyunu dizisinde rol alan karakterler de seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı bile. Özellikle fragmanlarda kendini gösteren Zahide karakteri daha dizi yayınlanmadan gündeme oturmayı başardı. Peki, Kaderimin Oyunu Zahide Kimdir? Kaderimin Oyunu Zahide Gerçek Adı Nedir? İşte, detaylar…

Kaderimin Oyunu Zahide Kimdir? Kaderimin oyunu Zahide gerçek adı nedir? Star TV ekranlarının yeni dizisi ilk bölümüyle bu akşam seyircisiyle buluşuyor. Dizinin fragmanını incelediğimizde önemli bir konuma sahip olan Zahide karakteri merak edilmiştir.

Kaderimin Oyunu Zahide Kimdir?

Kaderimin Oyunu Zahide karakteri dizide oldukça varlıklı bir ailede yetişmiş, hayatını ona göre yaşamış olan aynı zamanda başına buyruk canı nasıl istiyorsa öyle davranan bir kadındır. Kaderimin Oyunu Zahide karakterini Esra Dermancıoğlu canlandırmaktadır. Dizide canlandırdığı Zahide karakteri için Tanju Babacan ile çalıştığını anlatan Dermancıoğlu Tanju Babacan ile nasıl tanıştığını da anlattı.

Tanju Babacan ile Week için gerçekleştirilen kısa metrajlı bir filmde tanıştığını anlatan Esra Dermancıoğlu daha sonra Tanju Babacan’a aşık olduğunu anlattı. Zahide’nin tüm kostümlerini tasarlayıp hazırlayan Tanju Babacan, Zahide’nin kostümlerin içinde rahat hareket etmesinin önemli olduğunu anlattı. Kaderimin Oyunu dizisinde seyircisiyle buluşmak için gün sayan Dermancıoğlu ekrana çıkmak için heyecanlandığını da belirtmişti.

Esra Dermancıoğlu Kimdir?

7 Aralık 1968 yılında dünyaya gelmiş olan Esra Dermancıoğlu başarılı bir oyuncudur. Ana eğitimini Pierre Loti lisesinde tamamlayan Esra Dermancıoğlu daha sonra Franklin College İsviçre’de eğitimine devam etti. Bir süre sonra Stüdyo Oyuncularında oyunculuk eğitimi ve ses dersleri almıştır. Oyunculuk kariyerine ise doğum gününde Gülse Birsel’in teklifiyle Avrupa Yakası adlı dizinin 6. Sezonunun 163. Bölümünde konuk oyuncu olarak bulundu. 2010 yılında da Moral Bozukluğu ve 31 adlı dizide rol almıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde de Mukaddes rolüyle karşımıza çıkan Esra Dermancıoğlu en son Kadın İşi: Banka Soygunu adlı sinema filminde Dürdane karakterine can vermiştir. Oyuncu olmasını istemeyen eşinden boşanan Dermancıoğlu’nun o evliliğinden bir kızı bulunmaktadır. Şuanda da Kaderimin Oyunu dizisinde Zahide karakterini canlandıracak olan güzel oyuncuyu bu akşam ekranlarda gördük.