Holo (HOT), ICRYPEX kripto para borsası üzerinde listelenmeye başladı

Holo (HOT), ICRYPEX borsasında listelenen altcoinler kervanına katıldı.

ICRYPEX Kripto Para Borsası ürünler listesine bir yenisini daha ekledi. Başta Bitcoin dahil olmak üzere Ethereum, Ripple, Litecoin ve Chainlink gibi pek çok önemli altcoin’i de bünyesinde bulunduran ICRYPEX, yatırımcılarını bu kez son zamanlarda bir hayli popüler bir token olan (Holo) HOT ile buluşturuyor.

Türk kripto para yatırımcıları tarafından da bir hayli rağbet gören HOT, blok zinciri teknolojisinden farklı olarak “Holochain” adı verilen dağınık bir ağ sistemini kullanmaktadır. Holochain; blok zinciri teknolojisinden daha güvenli, verimli ve hızlı performans göstermesi sloganları ile öne çıkmakta. Ayrıca Holochain’de madenciliğin olmaması sebebiyle işlem ücretleri son derece azdır. HOT ise Holochain ağının yerel kripto para birimi olarak bilinmektedir.

Geçtiğimiz aylarda Polkadot’u listeleyen ICRYPEX, kripto para çeşitliliğini artırmaya devam ederek yatırımcılarına daha geniş bir portföy sunmayı hedefliyor.


ICRYPEX Kripto Para Borsası hakkında

Türkiye’nin en bilindik kripto para borsalarından bir tanesi olan ICRYPEX, yatırımcılarına sunmuş olduğu 7/24 Müşteri Destek hizmetiyle diğer kripto para borsalarından ayrılarak ön plana çıktığını iddia ediyor.
Müşterilerinin memnuniyetine bir hayli değer verdiğini dile getiren ICRYPEX, kuruluş tarihinden bu yana güvenilirlik, şeffaflık ve hızlı olma prensiplerini benimseyerek hatasız bir hizmet sunmayı hedefleri arasında yer alıyor.

ICRYPEX Kripto Para Borsası, başta Bitcoin dahil olmak üzere Ethereum, Ripple, Litecoin, LINK ve Polkadot gibi teknolojik altyapısı sağlam pek çok kripto para birimini bünyesinde barındırmakta. Yakın zamanda pek çok yeni kripto para birimini de ürünler listesine ekleyecek olan ICRYPEX, kripto para yatırımcılarına geniş bir yatırım seçeneği sunmaktadır. Bununla beraber günlük yayımladığı analiz ve bültenlerle de müşterilerini kripto para piyasası hakkında yatırımcılarına fikir sunuyor. Sosyal medyada da bir hayli aktif olan ICRYPEX, sahibi olduğu 131 bin takipçi ile Türkiye’de en yüksek YouTube abone sayısına ulaşan kripto para borsası konumunda. Aynı zamanda Beşiktaş Erkek Basketbol A Takımı’nın da isim sponsoru olan ICRYPEX Kripto Para Borsası, Türk sporuna da destek veriyor.

Etiketler