Haftaya 3 alt coine dikkat!

Bazı kripto para birimlerinden belirli bir oranda artış sağlanarak piyasalarda olumlu gelişmeler yaşanmasının ardından bu gelişmeler yatırımcıların bazı Coinlere yöneliş sağlanması ile birlikte, bu altcoinler de fiyat artışı yaşanması ihtimalini artırdı.

Piyasalarda küçük geri çekilmeler yaşanmasına rağmen çoğu coin fiyatlarında pozitif yönlü gelişmeler yaşanıyor. Analistlere göre ilerleyen günlerde Etheryum Classic, Etheryum ve Polygon dahil olduğu çeşitli altcoinler de belirli bir miktarda artış yaşanması bekleniyor.

Etheryum’un büyük bir değer kazandığı ve ciddi miktarda cüzdan sayisini artırmasıyla birlikte, Etheryum piyasalarında ciddi yönlü bir artış yaşanması bekleniyor. Etheryum’da yaşanan birkaç fiyat çekilişlerin ardından fiyatlarda pozitif yönlü bir ivme kazanan Etheryum, gelecek zamanlarda dikkat edilmesi gereken Coinler arasında yer alıyor. Etheryum’da ve diğer iki Altcoinler de yaşanan gelişmeleri bu yazımızda sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Yazımızı devamını dikkatli bir şekilde okuyarak bu 3 altcoin de yaşanan gelişmeler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Etheryum (ETH)

Etheryum’da yaşanan fiyat düşuslerinin ardından yine pozitif yönlü ivme kazanmasıyla birlikte 1700 Dolar civarında konsolide olması sağlanıyor. Teknik analist Sahana Vibhute göre Etheryum’un 1800 dolar üzerinde ki direnç seviyesini kıracağına yönelik açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların ardından ETH’da  fiyat yükselişlerinin yaşanacağı tahmin ediliyor.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatları tekrar olarak 1 Dolar’ı geri kazanmakla meşgul olduğu gözlemleniyor. Ancak bu seviyelere ulaşmasının uzun zamanlar alacağı tahmin ediliyor. MATIC bundan daha önce yaşadığı fiyat artışlarından sonra ne yazık ki 1 dolar testinde başarısızlık yaşamıştı. Ancak bir toparlanmanın ardından bu seviyelere gelmesinin ihtimali olduğu apaçık ortada olduğu gözlemleniyor. Analistelere göre, MATIC grafiklerinde boğaların yerine ayıların daha baskın olduğu gözlemleniyor. Bu sebeple MATIC, orta bantlarda ilerleme kaydediyor.

Haftaya 3 alt coine dikkat!

Etheryum Classic (ETC)

Yaklaşan Etheryum Merge ile birlikte ağ tarafında bir artış yaşanması sebebiyle ETC fiyatlarında önemli bir artış yaşanıyor. Yüzde 200’lük bir fiyat artışı yasayan ETC, yatırımcılara güzel kazançlar sağladı. Fiyatlarında değişimler yaşanan ETC’nin ilerleyen zamanlarda fiyat anlamında bir takım hareketlenmeler yaşaması bekleniyor.

Sorumluluk reddi:

Bu yazımızda herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi yoktur. Kripto yatırımları oldukça yüksek riskli yatırımlardır. Bu nedenle yatırım yapacak kişiler bu yazıyı kesinlikle referans almaması gerekmektedir. Bu yazımızı okuyan kişilerin yapacağı yatırımlar tamamen kendi sorumluluğundadır.

 

 

 

Alış 1853.37
Satış 1861.35
Değişim 6.9599%
Son Değer 1857.35
En yüksek 1880.64
En düşük 1820.58
Haftalık Değişim -3.8807%
Aylık Değişim 7.2143%
Yıllık Değişim -49.0391%
Etiketler