FORTH coin durdurulamıyor

Kripto para borsalarında yaşanan sürekli düşüşlerden sonra Binance’da listelenen FORTH Coin hızlı bir yükseliş elde ediyor. 29 Temmuz tarihinde gösterdiği çıkış hamlesinden sonra yatırımcıların ilgi odağı olan FORTH Coin, çoğu kişi tarafından araştırılmaya başlandı.

Kripto para borsalarında yaşanan sürekli düşüşlerden sonra Binance ’da yer alan FORTH Coin, tam olarak yüzde 200 oranında bir yükseliş yaşandı. Bu yükselişin ardından yatırımcılar FORTH Coin hakkında “FORTH Coin Projesi Nedir?, FORTH Coin Güvenilir Mi?, FORTH Coin Yükselir Mi?, FORTH Coin Fiyati Nedir?” gibi konularda ve sorularda birtakım araştırmalara gidildi. Bu yazımızda sizlere FORTH Coin hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Bu yazımızı okuyan kişiler FORTH Coin hakkında detaylı bilgiler elde edecekler.

FORTH coin nedir?

Kripto para borsalarında yaşanan hareketliliği istikrara kavuşturmayı amaç edinen tokkenlardan biri olan FORTH Coin, bu hedef üzerinden projelendirilmiştir. Bu projeyi benimseyen FORTH Coin, yatırımcılara bu projeyi  vaat ediyor. FORTH Coin hakkında kısa bir bilgi verecek olursak:

Kurucusu ve kuruluş yılı: Evan Kuo ve Brandon Iles / 2018 yılı
Blok zinciri: Ethereum tabanlı
Toplam arzı: 15 milyon civarı
Dolaşımdaki arzı: 15.297.897,145 Forth
Piyasa değeri: 71 milyon dolar (23 Şubat 2022 tarihi için)
En düşük fiyat: 4.47 dolar
Projenin amacı: Proje, yatırımcıların kripto paralardaki volatil yapıdan korunmasını sağlar
Kullanım alanları: Kripto para piyasaları

FORTH coin yorum

FORTH Coin için yaşanan son kırılmadan sonra oldukça iyimser tahminler var. Yaşanan son fiyat artışından sonra yatırımcılar fiyatların daha da yükselişe geçip geçmeyeceği konusunda birtakım araştırmalara başladı. Fiyatı yüzde 200 civarında artış yaşanan FORTH Coin, piyasalarda büyük bir talebi oluştu. FORTH Coin’nin bu yükselişini devamını getirip getiremeyeceği bazı uzmanlar tarafından tahmin edilse bile bu konu hakkında kesin bir bilgiye ulaşılmıyor.

Sorumluluk reddi:

Bu yazımızda herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi yoktur. Kripto yatırımları oldukça yüksek riskli yatırımlardır. Bu nedenle yatırım yapacak kişiler bu yazıyı kesinlikle referans almaması gerekmektedir. Bu yazımızı okuyan kişilerin yapacağı yatırımlar tamamen kendi sorumluluğundadır.

 

Etiketler