Fitch, Türkiye ve gelişmekte olan ülkeler için webinar düzenleyecek

Fitch Ratings, Türkiye'nin de aralarında olduğu önde gelen gelişmekte olan ekonomiler için webinar düzenleyecek.

Fitch Ratings, Türkiye'nin de aralarında olduğu önde gelen gelişmekte olan ekonomilerin tartışılacağı bir webinar düzenleyecek.

Fitch'in Global Ülke Kredi Notları Bölümü kıdemli analistlerinin katılacakları webinarda, Türkiye'nin yanı sıra Brezilya, Hindistan, Güney Afrika'ya ilişkin en sıcak konular ele alınacak.

Webinar'da, "Türkiye'nin ekonomi politikası kredibilitesinde gerçek bir iyileşme yaşanıyor mu?, Kredi notu için ana yukarı ve aşağı yönlü  riskler neler?" başlıkları tartışılacak.

Brezilya'nın mali konsolidasyon ve kamu borcunda istikrar zorluklarının üstesinden başarı ile gelip gelemeyeceğinin  tartışılacağı webinarda, Hindistan'ın yatırım yapılabilir seviyede kredi notunu sürdürmek için neler yapması gerektiği de ele alınacak.

Güney Afrika başlığında ise kamu borcunun zayıf büyümeye ve yüksek eşitsizliğe rağmen sürdürülebilir bir seviyeye çekilip çekilemeyeceği  değerlendirilecek.

25 Şubat tarihinde Türkiye saati ile 18.00'da başlayacak webinara  moderatör olarak Fitch'in Global Ülke Kredi Notları Başkanı JamesMcCormack katılacak. Konuşmacılar ise EMEA Ülke Kredi Notları DirektörüEd Parker, Amerika Ülke Kredi Notları Eş Başkanı Shelly
Shetty ve APAC Ülke Kredi Notları Direktörü Thomas Rookmaaker olacak.

 

Etiketler