BJK hissesi hedef fiyatı kaç TL?

BJK hissesi Borsa İstanbul'da hacmi yüksek olan ender spor hisselerinden biri olarak karşımıza çıkmakta. BJK hisse hedef fiyatı ve BJK hissesi ile ilgili analiz bilgileri, BJK hissesi ile ilgili son durum analizi.

BJK hissesi hedef fiyatı kaç TL?

BJK hissesi Borsa İstanbul'da hacmi yüksek olan spor hisselerinden biri olarak karşımıza çıkmakta. BJK hisse hedef fiyatı ve BJK hissesi ile ilgili analiz bilgileri, BJK hissesi ile ilgili son durum analizi. şimdi birborsa.com'da. BJK hissesi ligde kazandığı maçlara göre değişkenlik gösteriyor mu? BJK kazanırsa hisse senedi yükselir mi? Soruları yatırımcılar tarafından çok sık sorulmakta. Özellikle sezon içerisinde önemli dönemlerde spor hisseleri maç sonuçlarına göre çok yüksek volatilitelere ve hacimlere ulaşabiliyor. 

BJK ligde aldığı başarılı sonuçlar ve transfer hamleleri ile birlikte hız kesmeden yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz sene şampiyonluk ipini göğüsleyen BJK takımının hisseleri tarihi zirveye ulaşmış ve 13 liraya kadar yükselmişti. Daha sonrasında 2021-2022 sezonundaki sonuçların getirdiği sıkıntılı durum BJK hisselerini 3 liraya kadar düşürmüş durumda. 

BJK hisseleri kime ait?

* BJK hisselerinin yüzde 51,01'lik kısmı Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneğine ait. 
* Kalan kısımlar ise halka açık şekilde işleme konu olmaya devam ediyor. 

2022 yılında Borsa İstanbul'da halka arz olan BJKAS, 20 Şubat 2022'den bu yana işleme kesintisiz devam ediyor. BJKAS şirketinin faaliyet alanı ise profesyonel futbol ile ilgili tüm işler olarak geçiyor. 

BJKAS hisseleri hangi pazarda?

Borsa İstanbul'da Ana Pazar'da işlem gören BJKAS;

BIST ANA / BIST HİZMETLER / BIST TÜM-100 / BIST TÜM / BIST İSTANBUL / BIST SPOR endekslerine dahil olmuş durumda. 

BJKAS HİSSE

BJK hisse yorumu

BJK hisse geleceği ile ilgili yorum yapan birçok analist bulunmakta bunların bazıları BJK'nin hem teknik hem de temel açıdan yükseleceğini düşünse bile kimi analist ise spor hisselerinde teknik analizin çalışmadığını bu sebeple kulüplerin spor alanlarında gösterdiği faaliyetin hisse fiyatına doğrudan etki ettiğini dile getiriyor.

BJK hisse analizinde görece her iki analist gurubu da haklı görünüyor. Çünkü sportif başarının geldiği dönemde endeks üzeri getiri sağladığı gözlemlenen BJK hisseleri, sportif başarının olmadığı dönemde ise endeks altı getiri sağlayarak ciddi bir düşüş yaşamıştı. Öyle ki şampiyon olduğu dönemde 13 liraya kadar giden hisse fiyatı Mart 2022'de neredeyse 3 lira seviyesine kadar gerilemişti.

BJK hisse teknik analiz

BJK hisse teknik göstergelere bakıldığında Şubat 2022'nin sonlarında dip bölgesinden başlattığı yükseliş trendini ciddi düzeltmeler olsa bile yükselişini sürdürmeyi başarmış daha sonrasında ise kanal direncin üstüne kadar çıkış sağlamıştır. Yükseliş esnasında ara kanal direncinde GAP boşluğu bırakılmış olması birçok teknik analistin akıllarında soru işaretine neden olmakta. Bununla birlikte GAP boşluğunu kapanması söz konusu olursa BJK hisse fiyatı 6,02 TL seviyesine kadar gerilemek zorunda. 

 Bunun dışında BJK hisselerinde yaşanan uzun vadeli bir çanak oluşumu hissenin tarihi zirve fiyatını geçebileceğinin sinyalleri de olabilir. Ayrıca BJK'nin sportif başarılar ile hisse fiyatını desteklemesi durumunda hisse bu bölgeyi hızlıca geçebilir.

BJK hisse

BJK hisse destek ve direnç seviyeleri 

BJK hisse destekler: 6,12 - 5,57 - 4,63 - 3,96
BJK hisse direnç seviyeleri: 7,12 - 8,16 - 9 - 10,94

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

BJKAS BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S.
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış 5.44
Satış 5.45
Değişim 0.04%
Son Değer 5.45
En yüksek 5.53
En düşük 5.34
Haftalık Değişim -14.8437%
Aylık Değişim -35.119%
Yıllık Değişim 31.3253%
Etiketler