Bitcoin ve altcoinler Ekim ayında ne durumda?

Son zamanlarda özellikle yatırımcısı tarafından kripto para piyasası detaylı bir şekilde araştırılmaktadır. Peki, Bitcoin ve altcoinler Ekim ayında ne durumda?

Bitcoin ve altcoinler Ekim ayında ne durumda?

Kısa sürelide olsa yatırımcısını memnun etmeyi başaran kripto para piyasası hala çift yönlü dalgalanmaların etkisi altında. Özellikle Bitcoin ve Altcoinler Ekim ayına paralel hareketlerle başladı. Son zamanlarda bir kez daha 20 bin dolar seviyesinin üzerinde işlem gören Bitcoin bu mücadelesinde kalcı bir başarı elde edemedi. 18.500 dolar seviyesinde işlem gören ve dalgalanmaya devam eden Bitcoin Ekim ayına %1,1 oranda düşüş gösterirken 19.300 dolar seviyesinde işlem görmektedir. Ekim ayının başlangıcında kripto paralar ne durumda?

Piyasalar yeni aya düşüşle başladı!

Bitcoin ve altcoinler Ekim ayında ne durumda? - Resim : 1

Özellikle kripto para piyasasında dikkat çeken Bitcoin son 24 saatte %1,1 düşüşle 19.300 dolar seviyesinde Ekim ayına başladı. Bitcoin harici Ethereum da aynı anda %1,2 düşüşle 1327 dolar seviyesinde işlem gördü. Diğer yandan altcoinlerin genelinde düşüş yaşanırken piyasa değeri en yüksek olan 10 kripto para birimi arasında en çok değer kaybeden şüphesiz %3,8 oranında gerileyen Solana oldu. Ekim ayına 32,88 dolar seviyesinde başlayan Solana daha da düşecek mi bilinmez.

Bazı altcoinler yükseldi!

Kripto para piyasasında genel olarak düşüş hakim olsa da kimi altcoinlerde piyasanın aksine yukarı yönlü hareket eden coinlerde oldu. Özellikle Toncoin, son 24 saatte elde ettiği %5,16’lık değer artışıyla kripto para piyasasında en çok yükselen altcoinler arasına girdi. Bu yükselişten sonra da TON, 1,36 dolar seviyesinde işlem görmeye başladı.