Bir tuşla başvuru yapabilirsiniz! Tamı tamına 5 Bin TL veriliyor

Bir tuşla başvuru yaparak siz de 5 bin TL alabilirsiniz. O banka müjdeyi verdi.

Bir tuşla başvuru yapabilirsiniz! Tamı tamına 5 Bin TL veriliyor

Banka tarafından müşteri olan kişilere çeşitli kampanyalar sunulmaya devam ediliyor. Özellikle Garanti BBVA üzerinden sunulan kampanyalar sayesinde siz de para alabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden başvuru yaparak siz de ödeme alabilirsiniz. Garanti BBVA tarafından sunulan 5 bin TL’ye varan faizsiz ve masrafsız nakit avanstan faydalanabilirsiniz. Taksitli olarak sunulan nakit avans imkanı sayesinde siz de hem gelir elde edebilir hem de para alabilirsiniz.

Telefonla başvuru yapabilirsiniz!

Garanti BBVA üzerinden başvuru yapabilmek için telefonla başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuza Garanti BBVA mobil uygulamasını indirdikten sonra müşteri olmak istiyorum kısmına tıklayarak siz de kart başvurusu yapıp kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra onaylandığı takdirde siz de sunulan nakit avans imkanından faydalanabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden sunulan imkanlar ay sonuna kadar geçerli olmaktadır. Sunulan kampanyadan faydalanabilmek için Garanti BBVA Mobil üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Kart başvurunuz onaylandıktan sonra sunulan nakit avans fırsatından faydalanmak için kartınız onay aldıktan sonra 14 gün geçmesi gerekiyor. 14 gün geçtikten sonra siz de 5 bin TL nakit avans imkanından faydalanabilirsiniz. Nakit avans başvurularını Garanti BBVA, Garanti BBVA İnternet ve Bonus Flaş üzerinden kart başvurusu yaptıktan sonra siz de kart açıldıktan sonra nakit avanstan faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA 5 Bin TL

5 Bin TL alabilirsiniz!

Garanti BBVA üzerinden sunulan nakit avans imkanından faydalanabilmek için siz de telefon üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapma şartları Garanti BBVA üzerinden açıklandı. Yapılan açıklamada:

Kampanya 1 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde  faydalanabileceksiniz.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.

Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında kredi kartı 1 - 31 Ekim tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Kasım 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kredi kartı başvurusunun 5.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.