Benzin ve motorin alacaklar dikkat! 75 TL indirimli alabilirsiniz

Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen zamlar tüm araç sahiplerini olumsuz olarak etkilemektedir. Özellikle yapılan kampanyalar yakından takip edilmekle beraber indirimler araç sahipleri tarafından araştırılmaktadır.

Benzin ve motorin alacaklar dikkat! 75 TL indirimli alabilirsiniz

Ekim Ayı içerisinde motorine gelen beş kez zammın ardından yapılacak indirimler araştırılmaktadır. Ziraat Bankası tarafından müşterilere özel kampanya başlatıldığı duyuruldu. Banka tarafından yapılan kampanyada müşterilere 75 TL indirimli akaryakıt alınacağının müjdesi verildi. Sunulan kampanyadan sadece Ziraat Bankası müşterileri faydalanacak olmakla beraber sadece akaryakıtta geçerli olacaktır.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan akaryakıt kampanyasıyla siz de eğer akaryakıt alacaksanız 75 TL indirimli olarak alabileceksiniz. Banka tarafından verilen müjdede bankkart ile anlaşmalı olan akaryakıt istasyonlarında tek seferde alınacak olan 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 75 TL bankkart lira verileceği duyurulurken yani alınacak akaryakıtın 75 TL daha indirimli alınacağı müjdesi verildi.

75 TL indirimli akaryakıt!

75 TL indirim

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda akaryakıt alışverişlerinde geçerli olmak üzere 75 TL bankkart lira verileceği duyuruldu. Yapılan açıklamada 250 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde geçerli olmak üzere lira sunulacak. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada:

1 Ekim - 15 Kasım 2022 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 1 Ekim - 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil'den katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabilir.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 21 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.