Balinalar Mana ve bu 11 coine yöneldi

Balinalar Mana ve isim verilen 11 coine yöneldi. Bu coinler balinalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Peki yatırımcılar ne yapmalı?

Kripto para piyasalarında yaşanan gelişmelerin ardından, belirli bir oranda toparlanma yaşanmasıyla birlikte, yatırımcılar yeni alternatifler aramaya başladı. Shiba gibi Coinler’in yüksek hacimlerde alımlar yapılmasının ardından Mana ve bazı Altcoinlere yönelik alımlar artmaya başladı. Bu altcoinlerin değer kazanmasını bekleyen yatırımcılar bu Coinlere yöneliş yaptı.

Balinalar: DAI, SNX ve Mana satın alıyor

Bazı veri analizcilerine göre Etheryum Balinaları, Etheryum’da yaşanan gelismelerin ardında DAI’ye yönelik büyük bir talep oluştuğunu ifade edildi. Etheryum Balinaları, DAI birikimleri yapıyor. Balinalar tarafından birikimi yapılan DAI, Etheryum tabanlı olan stablecoin’dir. Kripto dünyasında yaşanan toparlanmaların ardından Balinaların stablecoin’lere geçiş yapması oldukça mantıklı bulunuyor. Bu gelişmelerin ardından bir diğer alımları artan coin ise SNX oldu. İkinci sıraya yerleşen bu Coin, 10 Bin Dolar civarında satış yapıldığı belirtildi. SNX ara sıra listenin ilk sırasına yükseldiği de gözlemleniyor.

Balinalar Mana ve bu 11 coine yöneldi

Dikkat çeken bir diğer Coin ise MANA oldu. Şu anda artan balina artımları ile birlikte MANA, yükselişe geçti. Listede 3. sırada yer alan MANA, Balinaların talepleri sayesinde yükseliş yaşaması bekleniyor. Listenin ilk 10 sırasında yer alan Altcoinlerin’i sizlerle paylaşmak gerekirse aşağıda sırasıyla listelenmiş olan Coinler bulunuyor. 

  1. DAI (DAI)
  2. Synthetix (SNX)
  3. Decentraland (MANA)
  4. Curve DAO Token (CRV)
  5. Ethereum (ETH)
  6. USD Coin (USDC)
  7. Sushi (SUSHI)
  8. Uniswap (UNI)
  9. Fei USD (FEI)
  10. Tribe (TRIBE)

 

Balinalardan Mana’ya büyük talep

Kripto alımlarında Balinalar tarafından en çok talep MANA’ya gösterildi. Şu anda bakacak olunursa 100 Balina içerisinde en çok birikimi yapılan altcoin, MANA oldu. Listede 3. Sırada yer alan MANA, ilerleyen zamanlardaki sıralama olarak değişebilme ihtimali oldukça yüksek olarak görülüyor.

Sorumluluk reddi:

Bu yazımızda herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi yoktur. Kripto yatırımları oldukça yüksek riskli yatırımlardır. Bu nedenle yatırım yapacak kişiler bu yazıyı kesinlikle referans almaması gerekmektedir. Bu yazımızı okuyan kişilerin yapacağı yatırımlar tamamen kendi sorumluluğundadır.

 

 

 

SNXUSDT:BNN Synthetix Network Token TetherUS
Daha fazla detay için tıklayınız
Alış
Satış
Değişim %
Son Değer 4.033
En yüksek 4.169
En düşük 3.97
Haftalık Değişim %
Aylık Değişim %
Yıllık Değişim %
Etiketler