Axie Infinity (AXS) çatıdan geçiyor

Blockchain oyunu Axie Infinity, şu anda yönetim belirteci AXS için parabolik bir büyüme kaydediyor. 7 günde iki katına çıkan fiyatın arkasında ne var?

Son zamanlarda ön planda blockchain oyunu Axie Infinity, AXS tokeni son 24 saatte yüzde 40'ın üzerinde yükseldi. Haftalık olarak, Axie Infinity ayrıca yüzde 100'ün üzerinde bir artıda böylelikle etkileyici bir yeşil mum ile yoluna devam ediyor.

Axie Infinity nedir?

Axie Infinity, Ethereum blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir uygulamadır (dApp). Oyun için her zaman yeşil kalan Pokémon'a benzer şekilde, odak noktası, oyuncular tarafından yetiştirilen, takas edilen ve savaşlara gönderilen sevimli canavarlardır. Küçük canavarlar, blok zincirinde jetonlar, daha doğrusu: ERC-721 standardına göre değiştirilemez jetonlar olarak temsil edilir. 

Aynı durum sanal oyun ortamındaki parseller için de geçerlidir. Kullanıcıların da para kazanma fırsatı bulduğu sonsuz bir oyundur. Proje, prensibini “Oynat - Kazan” olarak tanımlıyor.

Eğlenceli bir şekilde kripto para kazanın

*Ödüller kazanmak için PVP savaşlarına katılın.
*Eksenleri büyüt ve pazarda sat.
*Mystics ve Origins gibi nadir Eksenler hakkında bilgi toplamak ve spekülasyon yapmak.
*Axies yetiştirmek için aşk iksirlerinin "çiftliği" gerekiyordu. Bunlar ikincil piyasada da satılabilir.

AXS token arkasında ne var?

2021'den beri AXS (Axie Infinity Shards) jetonunu kazanmak da mümkün olmuştur. ERC-20 belirteci çeşitli işlevleri yerine getirir. Sahipleri onunla ağ yönetimine katılabilir, stake edebilir ve oyun evrenindeki ödemeler için kullanabilir. Yol haritasına göre, platformun kendi topluluk hazinesi üzerinde kontrolü de içeren ağ yönetimine stake etme ve katılım, 2021'in ikinci çeyreğinin sonuna doğru tanıtılmalıdır.

 

 

 

Etiketler