Aslan erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsın?

Bir aslan erkeği bir kadına aşık olduğunda bunu anlamak zordur. Peki, Aslan erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsın?

Aslan erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsın?

Lider özellikleriyle dikkat çeken bu erkek, fikirlerini net bir şekilde ifade ederken duyguları konusunda net olamaz. Zira o aşık olduğunda kendisi bunu kabul etmek istemez. Duygularının onu kontrol altına almasından korkar. Ancak onun aşık olduğunu anlamanın birkaç yolu vardır.

Kıskançlık Krizleri

Aslan burcu erkeğinin aşık olduğunun ilk ipuçlarından biri; kıskançlık yapmasıdır. Sevmediği bir insanla ilgilenmeyen bu adam sevdiği kadına karşı aşırı kıskançlık yapar. Öyle ki aşık olduğu kadının bir erkek arkadaşıyla bile görüşmesini kaldıramaz. Bazen kıskançlık duygusunu uçlarda yaşar. Kıskandığını karşı tarafa belli eder. Direkt olarak söyleyemediği durumlarda hırçınlaşır, tartışma çıkarır. Ancak genelde kıskançlıklarını saklayamaz ve söze dökerler. Kıskandıklarında karşısındaki kadının onu anlamasını ve onu dinlemesini isterler. Bir aslan erkeği bir kadın kıskanıyorsa aşk başlamış demektir.

Dostluk

Aslan erkeği aşkı

O, öncelikle arkadaş ve dost olabildiği kadınları tercih eder. Yani onun karşısındaki kadın ona dost olabiliyorsa, kötü gününde yanındaysa, onunla her şeyini paylaşıyor ve anlatabiliyorsa o kadına karşı aşk hissetmeye başlar. Dostluk kuramadığı bir kadınla aşk yaşaması neredeyse imkansızdır.

Sürprizler ve Jestler

Aşık olduğu kadını sürprizlerle şımartmayı sever. Onun özel günlerini unutmaz. İlişkilerinin özel günlerini atlamaz. Mutlaka romantik ve hoşa gidecek bir program yapar. Aşık olduğu kadını mutlu etmek ve onun yüzünü gülümsetmek ister. Güzel aşk sözleri söyler. En önemlisi kadının kalbine hitap edecek ve ruhunu okşayacak kelimeler seçmeye özen gösterir.

Sıcakkanlı ve Sevimli

Aslan erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsın? - Resim : 2

Son derece ciddi olan bu erkekler aşık oldukları kadınlara karşı son derece sıcakkanlı ve sevimli olurlar. Sevgilerinin yanında bambaşka bir hale bürünürler. O kadının yanında olmaktan onunla zaman geçirmekten keyif alırlar. Sempatik tavırlarıyla bunu belli ederler.

Uzun İlişki

Aslan erkekleri aşık olduklarında o kadınla uzun soluklu bir ilişki içine girerler. Bunu anlamak çok zor değildir. Aslan erkeği aşıksa bu kadınla uzun bir yola çıkmıştır ve geleceğe dair planlar yapar. Bunları partneriyle paylaşır. İşte bu noktada da kendini ele verir. Eğer bir aslan erkeği sürekli birlikte bir şeyler yapmaktan bahsediyor ve bunlara bir zaman sınırlaması koymuyorsa bu onun kadına karşı duyduğu aşkın belirtileridir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler