Aptos Coin nedir? Aptos Coin hangi borsada?

Son zamanların en çok tercih edilen yatırım araçlarından olan coinler arasına her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediliyor. Bugün karşımıza Aptos coin çıkıyor. Peki, Aptos coin nedir? Aptos coin ne zaman çıkacak?

Aptos Coin nedir? Aptos Coin hangi borsada?

Geçmişten günümüze gelinceye dek pek çok coin ön plana çıksa da son zamanların adından bahsettiren coinler arasında Aptos coin yer aldı. Aptos yani kısaca APT coin listelemesi kısa süre önce duyuruldu. Normal şartlarda Binance borsasında bir coin listelendiği zaman o kripto para hemen yükselişe geçecekti. Bu listeleme yapılmasına rağmen Aptos coin istenildiği gibi bir performans sergilemedi. Kripto para borsasının kötü gidişatından dolayı APT Coin geleceği ile ilgili araştırma yapılmaya başlandı. Peki, Aptos coin nedir? APT coin hangi borsalarda var?

Binance Aptos Coin nedir? sorusu bugün arama motorları üzerinde sıklıkla araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde Binance tarafından Aptos Coin’in listeleneceği açıklandı. Bu açıklamanın ardından Aptos Coin’in yükseliş yapması beklenirken aslında öyle bir durum olmadı. Binance tarafından duyurulan Aptos coin listelemesinin ardından projeye bir güven duyulduğu aşikar. Aptos coin listelendikten sonra henüz fiyatlara yansımasa bile toplam arzı 1.000.000.000 olması yatırımcısına yeşil ışık yakmıyor değil. İşte, Aptos coin ile ilgili detaylar…

Aptos coin nedir?

Aptos coin son zamanlarda sıklıkla araştırılan bir coindir. Aptos, Meta’nın yani Facebook’un tekrardan düzenlenmiş bir blok zincir girişimi olarak ön plana çıkıyor. Gerek alt yapısı, gerek ana ağı gerek ise jeton tanıtımı sebebiyle Aptos coin istenileni şimdilik çok karşılamadı. Aptos coin ya da Aptos  Labs olarak bilinen bu kripto para aslında bir web3 projesi olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu olanlara rağmen Aptos coin kendi başına bir varlık değildir. Diem üzerinde çalışma gösteren geliştiriciler tarafından oluşturulan Aptos coin, sağlam bir temelle karşımıza çıkıyor.

Aptos coin

Aptos coin ne zaman çıktı?

Aptos coin ne zaman çıktı? Sorusu arama motorları üzerinde yatırımcılar tarafından araştırılmaktadır. Temelleri 2019 yılında atılmış olsa da Aptos coin ile ilgili çalışmalar hala devam ediyor. Kripto paranın geliştiricisi olarak bilinen Aptos Laps da 2021 yılında ABD merkezli olarak kuruldu. Şüphesiz Aptos coinin en büyük destekçisi olarak da Binance karşımıza çıkıyor. Binance üzerinden de bu coin 20 Ekim 2022 tarihinden itibaren listelenmeye başladı. Listelenmesinin ardından Aptos coin fiyatının yükselmesi beklenirken çok fazla kıpırdama olmaması yatırımcıyı endişelendirdi.

Aptos coin hangi borsada?

Aptos coin almayı düşünen kişiler tarafından Aptos coin hangi borsada? Sorusu sorulmaktadır. Aptos coin blok zincirini yaratmak için Binance Labs başkanı Mova programlama dili sebebiyle Aptos’a yatırım yaptı. 20 Ekim tarihinden itibaren Binance borsasında yer alan Aptos coin, hali hazırda Binance harici BTCEX, Bitrue, XT.COM ve OKX borsalarında listelendi. Henüz büyük borsa olarak Binance de yer alması bu coine güven duyulmasını da sağlıyor.

Aptos coin geleceği

Aptos coin geleceği henüz kripto paraya yatırım yapmayan kişiler tarafından araştırılmaktsdır. Mayıs ayından bu yana dek adından söz ettiren Aptos Coin tarafından testnet kampanyası başlatılmış ve ona yönelik de yol haritası belirlenmiştir. Coinin asıl amacı geliştiricileri, ekosistem oluşturucuları ve denetçileri benzer yönden uygulamaları dağıtmaya davet etmek için bu Aptos ana ağını başlatmaya hazır olmasını sağlamak asıl amaçlarıdır. Binance tarafından listelenmesi ve diğer borsalara da kısa sürede gireceğinin düşünülmesinin ardından Aptos coin güven veren bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Eğer blok zinciri üzerinden başarılı olan coinler arasına Aptos coin girerse yatırımcısının yüzü gülecek gibi gözüküyor.

Aptos coin yorum

Aptos coin yorum özellikle yatırım yapacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Aptos coin ile ilgili yapılan açıklamalar ve araştırmalar incelendiğinde işlem arzının daha fazla olduğu ve zamanla artacağı düşünülmektedir. Aslında Aptos coin toplam arzı 1 milyarın üzerinde ve 800 milyondan fazla token olarak stake edilmektedir. Özellikle yatırımcıların bu yönlü ilerleme göstererek %80’ini toplu olarak kontrol ettiği anlamına da gelir. Kısaca Aptos coin yorumuna baktığımızda uzun vadeli başarılı olacağı ve zamanla daha da büyüyeceği düşünülmektedir.

Aptos coin nasıl alınır?

Aptos coin nasıl alınır? Sorusu Binance’de listelendiği anda sorulmaya başlandı. 20 Ekim tarihinden itibaren ticaret için açık olacak olan Aptos coin alabilmek için öncelikle Binance hesabınız olması şarttır. Binance hesabınız yoksa eğer kendinize ait bir hesap açmanız ve daha sonra hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Yatırdığınız para kadar Aptos coin yatırımı yapabilir ve bu coini e-cüzdanınızda listeleyebilirsiniz.