2 yeni kurumdan kriptoya yatırım

İki yeni varlık yöneticisinden kripto para birimine 60 milyonluk yatırım.

İki yeni varlık yöneticisi, kurumsal olanlar, şimdi kripto para birimini destekliyor. Brevan Howard ve Rothschild Investment 60 milyon dolara kadar yatırım yaptı.

Bu kurumsal yatırımcılar için yatırım hala küçük. Bununla birlikte , bu oyuncular tarafında kripto para birimi yatırımlarının demokratikleşmesiyle sonuçlanan mevcut eğilimin bir parçası.

Brevan Howard Asset Management ve Rothschild Investment sırayla kripto üzerine bahse giriyor. Katılımlarının bahsi geçen miktar yaklaşık olarak 60 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Brevan Howard Varlık Yönetimi için kripto, yönetim altındaki varlıklarının yüzde 1,5'ini temsil ediyor. Rothschild Investment'a gelince, bu nedenle Grayscale Ethereum Trust'tan 4,75 milyon dolarlık hisse almayı seçti.

Ancak bu, bu aktörler için yalnızca ilk adımdır. Brevan Howard, toplam dünyası hala 5,6 milyar dolara ulaşan varlıklarının yüzde 1,5'ini gerçekten ayıracak. Bu strateji henüz resmilik kazanmadı.

Rothschild Investment söz konusu olduğunda, kriptoda ilk kez ortaya çıkan geleneksel finans tarihidir. Chicago kurumu 200 yıldan daha uzun bir süre önce kuruldu. Grayscale ile yaptığı işlem, SEC'e sunulan bir belge ile onaylandı.

Çalışma, yönetim altında toplam 533 milyon doları temsil eden 200 varlık yöneticisini kapsıyor. Ve "Bitcoin bir balon mu?, Bu finansörlerin yuzde 74'ü evet yanıtı veriyor. Bu hipotezi çürütmek verilen cevap ise yüzde 16 oranındalar. Yüzde 10'u hala tereddütlü bir tavır sergiliyor.

Etiketler