1.500 TL akaryakıt hediyesi için son 10 gün kaldı! Başvuru işlemleri…

Araç satın almak isteyen vatandaşlara özel akaryakıt kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Dacia markası tarafından sıfır araç sahiplerine özel bin 500 TL değerinde akaryakıt hediyesi verileceği açıklandı. Peki, Dacia araç fiyatları ne kadar? Dacia Finans kredi imkanları nelerdir? İşte detaylar…

1.500 TL akaryakıt hediyesi için son 10 gün kaldı!


Otomobil markaları tarafından yeni araç satın almak isteyen vatandaşları cezbedecek kampanyalar düzenleniyor. İkinci el araba piyasasındaki karmaşa, parası olan vatandaşın sıfır araçlara yönelmesine neden oluyor. Kamu ve özel bankalarından alınan taşıt kredileri de sıfır araçlar için daha uzun vade seçenekleri sunuyor. Ayrıca, otomobil markaları da müşteriye özel kredi imkanları ile destekleyici konumda yer alıyor. Son olarak Dacia marka otomobiller için akaryakıt kampanyasının düzenlendiği açıklandı. Buna göre Dacia, 2022 araç satışları için bin 500 TL değerinde akaryakıt hediyesinde bulunuyor. Eylül ayı boyunca geçerli olan akaryakıt kampanyasının bitmesine sayılı günler kaldı. Bu yüzden sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşların hızlı hareket etmesi tavsiye ediliyor. 

1.500 TL akaryakıt hediyesi için son 10 gün kaldı! Başvuru işlemleri… - Resim : 1
Dacia Finans ile taşıt kredisi desteği


Dacia markası müşteri portföyünü genişletmek için sadece akaryakıt hediyesi ile sınırlı kalmadı. Ayrıca, Dacia Finans sistemi üzerinden sıfır araç sahibi olmak isteyen müşterileri için taşıt kredisi desteği de sunuyor. 2022 yılı içerisinde sıfır araç alınması halinde kredi taksit ödemelerinde erteleme seçeneği hakkı verilecek. Kredi ertele veya kredi taksit miktarını belirle seçenekleri müşterilerin zorluk yaşamadan sıfır araç almasını teşvik ediyor. Sıfır araçlar için firmalar anapara talebinde bulunmaktadır. Anapara ödendikten sonraki kredi taksit miktarları ve vade sayısı müşterinin gelir durumuna göre belirlenir. Bankalara kıyasla, otomobil firmalarının finans destek birimleri daha uzun vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Dacia sıfır araç satın alan müşterilerine 2023 yılına kadar kredi taksitlerini erteleme ve hediye akaryakıt desteği vermektedir. 


1.500 TL hediye akaryakıt için başvuru


Dacia akaryakıt kampanyasına 2022 yılı içerisinde araç satın alan tüm müşterilerin katılım hakkı bulunmaktadır. Lakin, kampanya sadece 2022 model Dacia araçlar için geçerli olacaktır. Akaryakıt kampanyası, Total benzin istasyonlarında geçerlidir. Total Clup karta hediye para puanlar her ayın 7’sinde yatırılmaktadır. Bir ay içerisinde en fazla 250 TL hediye puan ödemesi yapılır. Toplam bin 500 TL hediye akaryakıt ödemesi yapılacaktır. Dacia akaryakıt kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin en yakın yetkili bayiye başvuru yapması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız